Americká kompilácia vydavateľstva Exitab od dnes na KCRW, iTunes aj na Beatporte!

Exitab bude od tohto týždňa znieť na vlnách amerických rádií. Prestížne stanice ako napríklad KCRW totiž zaradia do svojich playlistov čerstvú CD kompiláciu vydavateľstva Exitab, ktorá vďaka Brainzone International vychádza 8. mája na losangelskom labeli Electrofone.

Playlist, ktorý dali dokopy ľudia z Electrofone sa sústredí najmä na elektronickú tvár Exitabu. Okrem producentov ako Ink Midget & Pjoni, Dead Janitor, Teapot, Stroon, Aches či Stratasoul sa na CD objavia aj Gwerkova či The Uniques. Celý projekt čiastočne nadväzuje na kompiláciu Vienna Underground, ktorá vyšla pred rokom na spomínanom labeli.

Ku kompilácii sa dostanete jednoducho. K objednávke ľubovoľného albumu vydaného pod Exitabom ju dostane pribalenú ako pozornosť podniku. Samostatne bude CD dostupné za symbolické 2 eurá prostredníctvom bandcampu prípadne cez label@exitmusic.org. Pomôžete tak na svet vinylom a CD releasom Exitabu. Pre zvyšok sveta je celá kompilácia dostupná cez iTunes, Beatport, Spotify a ďalšie e-shopy.

ExitabVAGoesLAVol

Zdroj: Exitab
Publikoval: Redakcia GREGI.NET