Z3 Bluesband w/ Good Stuff in FLAME

Svieža blues-rocková kapela Vás pozýva na svoj ďalší koncert.
Predstavenie tejto formácie sa vyznačujú vždy dobre naladeným osadenstvom a zaujímavými hudobnými rifmi v štýle old aj new bluesrock.

Z3 was formed in December 2013 by Martin Popper and Andy Asgharpour who shared a passion for Blues rock music. in quest of finding a suitable drummer they landed on Richard Kamenický who helped the band come to life.
In July 2015 Richard Ďorď came on board of Z3 as the second guitarist and helped the band expand their musical horizons.

Bratislavská kapela GoodStuff je veselá banda hudobníkov. Z pôvodného zoskupenia spred +- 10 rokov tu ostal len Kono a Michal, ktorí trpezlivo zušľachťujú hudobného ducha Olinky a Veroniky. Kono je skúsený hráč na gitaru a žije si rebelsky svojím motorkovým, blues-rockovým životom. Michal mastí na gitaru a basgitaru, no je príliž skromný na to, aby sa tým chválil. Olinka svojou šikovnosťou a talentom prekonala nejedného bubeníka a Veronika spieva jak jej huba narástla. Radi koncertujeme a snáď tým robíme aj radosť ľuďom, ktorí nás počúvajú. Nás hudba napĺňa, lieči a my, „goodstuffáci“ sa snažíme hrať hlavne srdcom.

Rezervácia miesta: +421 948 148 948