Wicked: Komander Ground, Konex, Inkwall, Eternal @ Dole

Bezstarostná jazda klubovým životom! Nasadnite s nami na vyblýskanú párty mašinu, ktorá vás odvezie do krajiny trapu a hip-hopu. Vietor do vlasov nám vženie zostava Komander Ground, Konex, Inkwall a Eternal. Route 808 na vás čaká! Born to be wild!

Komander Ground
je priekopník slovenské trapu, ktorého k nám vyslalo južné Slovensko. Na svojej DJskej dráhe si vybudoval meno vďaka nekompromisnému a jedinečnému riadeniu v setoch. Za roky tvorby vypustil do sveta viacero mixov, mixtape-ov, EP a singlov.

Konex
je mladý beatmaker a producent, ktorý má za sebou má spolupráce s viacerými menami slovenskej a českej scény ako Ektor, Gleb či Delik, jeden USA mixtape a jeden album. Tento rok mu vyšiel dlhoočakávané MUSICKEP.

Inkwall
je projekt producenta z Bratislavy, ktorého štýl je zmes drum&bassu, UK bassu, trapu a grime. Jeho tracky ste mohli počuť napríklad aj v relácii SIGNAll_FM ale už aj v Klube Dole.

Eternal
sa v Klube Dole už udomácnil a spolu s Vajcom vždy nadelia čerstvé vychytávky zo sveta hip-hopu striedané staršími klasickými trackmi. Tentokrát však eternal vystúpi sám, ale niet pochýb, že opäť nás svojim setom prevedie od Atlanty cez NYC, LA až po Paríž.

24. 7. (piatok)
Štart: 22:00 hod.

Vstup:
22:00 – 24:00 4€
24:00 – 03:00 5€
03:00 – 06:00 3€

Partneri: Radio_FMQueens The Streetwise Store – Queens.czDOBA Magazínshiz.sk90bpm.skCITYLIFE.SKkamdomestaGregi.netBratislava Underground AdvisorPríjmi #cveng

PLAGA?T_Wicked_ju?l 2015