Trippin w/ Pil C @ Dole

Domáci hip-hop si vychutnávame naplno! Do hudobného rauša sa tentokrát dostaneme s talentovaným rapperom Pil C, ktorý za niekoľko mesiacov ovládol kluby aj naše ipody. O úderný support podľa nášho gusta sa postará Special Beatz, dvojica Vajco & Eternal a HypeTrain.

Pil C
je jeden z najžiadanejších rapperov súčasnej scény. V priebehu roka-dvoch sa mu podarilo získať priazeň fanúšikov aj klubov. Z jeho tvorby zarezonovali najmä Pompeje, Faded, Lost či Ja vs. celý svet. Spolupracoval s Delikom, Supom či Otisom. Pil C je súčasťou Come Back Gangu a okrem hudby si ide aj vo fashion.

Special Beatz
je mladá producentská krv, ktorá má našľapnuté na sľubnú kariéru. Má za sebou spoluprácu s H16, Ektorom, Separom či Pil C, no dostal sa už aj za veľkú mláku vďaka spolupráci s producentom a spevákom Chrishan-om. Okrem toho je súčasťou projektu Podzemgang, na ktorého albume Iní vytvoril hudbu pre dva tracky.

Vajco & Eternal
čerstvé vychytávky zo sveta hip-hopu striedané staršími klasickými trackmi bude podávať táto dvojica, ktorá nás svojimi setmi prevedie od Atlanty cez NYC, LA až po Paríž.

HypeTrain
je selektorská dvojka, ktorá si z režisérskej stoličky odskočí do klubu, aby sa podelila o to najlepšie zo súčasnej urban scény. Tešiť sa môžete na zmes hip-hopu, trapu, grime a EDM.

23. 10. (piatok)
Štart: 21:00 hod.

Vstup:
21:00-22:30 – 5€
22:30-02:00 – 7€
02:00-06:00 – 3€

Partneri: Radio_FM, DOBA Magazín, shiz.sk, 90bpm.sk, CITYLIFE.SK, kamdomesta,Gregi.net, Bratislava Underground Advisor, prijmi cveng

PLAGÁT_Trippin_október 2015