Trippin: Supa x Gleb @ Dole

Ulietavame si na domácom rape! Nový klubový koncept odpáli neskutočná koncertná šupa menom Supa, ktorý nás vtiahne do geniálnych textov svojho posledného albumu Čierne dni. Do nášho klubového ringu vstúpi aj najznámejší slovenský grime raper Gleb, aby nás knokautoval svojou originálnou tvorbou, ktorú si s nikým iným nespletieš. Koncerty podporí DJ Inkwall a Conspiracy Flat.

Supa
patrí medzi najlepších v našich končinách, jeho texty sa nesú scénou s gráciou, no nechýba im ani potrebná sila, ktorou dokážu strhnúť poslucháča. Jeho kvality vynikli nielen v projekte Moja reč, ale aj na jeho sólo debute Čierne dni, ktorý patril medzi highlighty minulého roka a v médiách sa skloňoval v spojení s najočakávanejším albumom roka 2014. Raper z Handlovej, ktorý spolu s Delikom a Jozefom Engererom, tvorí známu kapelu Moja reč, získal za Čierne dni Cenu RHA za najlepšiu nahrávku roka 2014 v kategórii Hip-Hop / Rap / R’n’B. Supa spolupracoval aj s ďalšími rapermi a skupinami ako H16, AMO, Gramo Rokkaz, Zverina, Vec, Ty Nikdy alebo Strapo.

Gleb
je mladý MC z Bratislavy, ktorý zaujal veľmi osobitým fast flowom. Tento raper ukrýva v repertoári žánre ako 808, glitch hop, grime či DnB, ktoré súka na množstve klubových a festovalových vystúpeniach. Vonku má Stanica ZOO mixtape a s Komander Groundom EP Jaký Shit, momentálne pracuje na prvom oficiálnom nosiči.

Inkwall
je projekt producenta z Bratislavy, ktorého štýl je zmes drum&bassu, UK bassu, trapu a grime. Jeho tracky ste mohli počuť napríklad aj v relácii SIGNAll_FM ale už aj v Klube Dole. O pár dní mu má na Bandcampe vyjsť Different EP.

Conspiracy Flat
je zoskupenie dvoch producentov a DJov. Selekcia tejto dvojice, ktorá žije a tvorí v Bratislave, sa zameriava na americký new school a kvalitné edm produkcie. Z ich vydaných vecí ľudia môžu poznať PENTFLAUS a NOVEMBER s PIL C. Z nevydaných sa môžu tešiť na tracky z PIL C-ho pripravovaného EP, na beaty v pripravovanom release UPBOY 5 od Darewina a spolupráce s pražským labelom Milion+.

18. 9. (piatok)
Štart: 21:00 hod.

Vstup:
21:00 – 22:30 5€
22:30 – 02:00 7€
02:00 – 06:00 3€

Partneri: Radio_FM, DOBA Magazín, shiz.sk, 90bpm.sk, CITYLIFE.SK, kamdomesta, Gregi.net, Bratislava Underground Advisor, prijmi cveng