TRAP.sk

Tretia párty Trap.sk sa uskutoční 9.3. v klube Bateliér v Bratislave. Celú noc sa bude hrať čerstvá tanečná elektronika, predovšetkým TRAP no vhodne premiešaný s dubstepom, hiphopom, bassom, funky a glitchom. Záver akcie bude patriť drumstepu a drum and bassu.

Do Bratislavy pricestuje anglický producent britskej kapely Sister Gracie, ktorý momentálne žije v Košiciach. Vo svojej tvorbe spája masívne hiphopové beaty s glitchom, ktorý zvýrazňuje tanečeným funky rytmom. Nenechajte si však ujsť jeho novú live show, v ktorej používa klávesy, samplere či pady.

Rakúsky producent a dj, ktorý zo zdravotných dôvodov nemohol vystúpiť na poslednej akcii nám to tentokrát všetkým vynahradí veľmi sviežim a nabitým mixom toho najlepšieho čo súčasná trap music ponúka. Basscore je relatívne nové duo djov Fatsound a Streetroll, ktorí vám namiešajú bass, dubstep a drumstep. Approx aka Robx sa venuje trapu a produkcii tohto štýlu len krátko, no už teraz patrí k najlepším u nás.

Tešíme sa na vás všetkých v pohodovom klube, na bránu si pripravte iba 3 eurá, zvuk očakávajte poriadne masívny a zábavu až do rána.

Line up:

WOLUUX (UK)
CUEING (AT)
BASSCORE (SK)
APPROX (SK)

**********************************************

WOLUUX

Bývalý bubeník britskej skupiny Sister Gracie sa vracia so svojím novým live projektom Woluux. Vo svojej tvorbe spája masívne hiphopové beaty s glitchom, ktorý zvýrazňuje tanečeným funky rytmom. Nenechajte si však ujsť jeho novú live show, v ktorej používa klávesy, samplere či pady. Woluuxov prvý singel sa volá NA NA NU a môžete si ho vypočuť na Soundcloude. Ďalšie ukážky jeho tvorby pribudnú v najbližších dňoch.

www.facebook.com/woluuxmusic
www.soundcloud.com/woluux