Indie Air @ Dole

Večer, na ktorom budeme inhalovať čerstvú dávku klubovej indie music – od znamenitých klasík až po súčasné legendy. Žúrom nás budú sprevádzať Purist DJs, skb, DJ Nestačilo a Tana Deformed.

Purist DJs
Členom electropopovej kapely Purist sekne aj úloha DJov, veď preto ich znovu povoláme na Indie Air. Vo svojom DJskom sete sa podelia o hudbu, ktorú majú radi, keď práve nestoja s gitarami na pódiu. Kapela Purist, ktorá má za sebou turné s Bad Karma Boy, bola v minulosti nominovaná na Radio_Head Awards v kategórii nováčik roka. Pred rokom jej vyšiel debutový album Colourful Noise, ktorý vznikol v Red Bull Studios Copenhagen.

skb
DJ, ktorého vycibrený vkus sa už osvedčil na viacerých indie párties a tak niet pochýb, že na Indie Air sa postará o chytľavý set. Tento špecialista na remixy indie skladieb a redaktor rádia TLIS si pripraví výživný výber, s ktorým poteší nejednú tanca-chtivú dušu.

Nestačilo
Preferuje skladby zo žánru indie, rock a balkan, preto v jeho sete večer okrem indie zaznie aj trocha žánrovej pestrosti. Na Indie Air rád počúva rezké hity od Franz Ferdinand, Metronomy, Mando Diao, The Black Keys, ktoré isto nevynechá.

Tana Deformed
Keď sa v meste robí dobrá indie akcia, ona pri tom nesmie chýbať. Skúsená DJka a promotérka Tana Deformed bude večer hrať to najlepšie a najobľúbenejšie z indies a k tomu pridá aktuálne hity a elektro remixy.

12. 9. (sobota)
Štart: 22:00 hod.

Vstup:
22:00 – 24:00 4€
24:00 – 03:00 5€
03:00 – 06:00 3€

Partneri: Radio_FM, DOBA Magazín, shiz.sk, CITYLIFE.SK, kamdomesta,Gregi.net, Bratislava Underground Advisor, indiePANTS, prijmi cveng

PLAGÁT_Indie Air_september 2015