Indie Air @ Dole

Bohaté zážitky z letných festivalov máme zlisované do hudobného herbára a pretáčame listy na novú klubovú kapitolu. Tento večer bude patriť prvotriednej indie music a párty Indie Air si do svojej kolekcie pripíše DJov z kapely Walter Schnitzelsson, Geša, Zradu a samozrejme rezidentku Tanu Deformed.

Walter Schnitzelsson DJ set
Mladá a úspešná indie a rock ’n’ rollová kapela z Bratislavy Walter Schnitzelsson oslovila už svojim EP Mother, po ktorom nasledoval debutovým album Fever. Trio Jozef Rezník, Jakub Joštiak a Miroslav Michale, ktoré je ovplyvnené starým dobrým rock´n´rollom, bluesom, klasickým punkom, ale aj súčasnou indie scénou, stavia svoj zvuk na chytľavých gitarových riffoch, výrazných spevových linkách a údernej rytmickej sekcii. Ale čo baví ich ako poslucháčov? Dozvieme sa z ich vyšperkovaného DJ setu.

Gešo
Pohodou ošľahaný a hudbou nasiaknutý do poslednej kvapky krvi. Gešo sa z času na čas stane DJom, alebo ako sám hovorí, púšťa pesničky. Zahral si na špeciálnych akciách Pohody či v nitrianskom Mariatchi, je aj jedným z tvorcov večeru Pesničky pre nešťastných a keďže poznáme jeho silný vzťah k hudbe, nepochybujeme, že jeho selekcia bude určite nesmierne zaujímavá.

DJ Zrada
Rada zahrá znamenité indie takmer zadara. Na všetko sa pozerá z iného uhla, neznáša pokojné more a nudné večery. Atmosféru Dole už pozná a aj teraz si prinesie balíček vetrom ošlahaných rezkých hitov ale aj mnoho mnoho aktuálneho. V hre sú napríklad: The Strokes, Caribou, Muse, The Smiths, Interpol a iné.

Tana Deformed
Keď sa v meste robí dobrá indie akcia, ona pri tom nesmie chýbať. Skúsená DJka a promotérka Tana Deformed bude večer hrať to najlepšie a najobľúbenejšie z indies a k tomu pridá aktuálne hity a elektro remixy.

17. 10. (sobota)
Štart: 22:00 hod.

Vstup:
22:00 – 24:00 4€
24:00 – 03:00 5€
03:00 – 06:00 3€

Partneri: Radio_FM, DOBA Magazín, shiz.sk, CITYLIFE.SK, kamdomesta,Gregi.net, Bratislava Underground Advisor, indiePANTS, prijmi cveng

PLAGÁT_Indie Air_október 2015