BASSHAZE w. Theya (CZ) & Fallen Gemini (CZ) @ Dole

Drum&bass pod LED stropom tentokrát v podaní prvotriednej československej úderky. Po ambasádorov dobrého drum&bassu totiž netreba chodiť ďaleko. Na júnovej BASSHAZE sa o atmosféru a vaše ušné bubienky postarajú hostia z Českej republiky, ktorí Dole prevetrajú soundsystém po prvýkrát. Sympatická djane Theya (CZ) s výborným vkusom a mladý talent Fallen Gemini (CZ) zastúpia prevarenú pražskú Liquid DnB Crew a privezú so sebou to najlepšie, čo ich dj-bagy ponúkajú. Nocou plnou zlomených beatov vás však prevedú aj šikovný domáci producent Freemind, Špáni a rezident Lixx.

Theya (CZ)
Momentálne extra-vyťažená pražská djka, ktorá za mixpultom pravidelne stáva už 7 rokov. Cez jazz a nu-jazz objavila drum&bass plný melódií a harmónií, ktorý jej naplno učaroval. Liquidfunk a deep – to je sound, ktorý hráva vo svojich setoch najradšej, no okrem polámaných beatov je aj šikovná multi-žánrová djka. Často ju tak môžte počuť aj v jej house polohe. Spolu so svojou Liquid DnB crew organizuje v Prahe vychytené akcie Liquid Flights a Double Trouble a je jasné, že práve jej bude patriť najlepší čas tohto večera.

Fallen Gemini (CZ)
Piatym rokom v hre a nezastavuje. Talentovaný dj zo západných Čiech, člen Liquid DnB Crew a spolupracovník značky Authentic Music, ktorého drum&bass pohltil už v pomerne mladom veku. Doma je v rôznych polohách zlomených beatov, no najviac mu chutí liquid, tech a deep sound. Pravidelné hrania na rezidentnej noci !Grounded zoceľujú jeho skills, tak príďte preveriť, ako mu to pôjde za mixom u nás.

Freemind / Špáni / Lixx
Talentovaný slovenský producent, o ktorom ešte určite budeme počuť. Freemind sa netají tým, že jeho veľkou inšpiráciou je britský Break a jeho produkcia. Svoj dynamický set a hádam aj aktuálne novinky z vlastnej kuchyne odprezentuje naživo v Klube Dole spolu s nedávnym víťazom Hospitality dj-contestu na SIGNAll_FM stage, ktorým sa stal dj Špáni. Výživnú drum&bas selekciu zaradí už tradične aj rezident Lixx.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

BASSHAZE w. Theya (CZ) & Fallen Gemini (CZ) @ Dole
June 13, 2015 / Saturday, Start 22:00
Klub Dole, Nám. SNP 30, Bratislava / Slovakia

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Lineup:

★ T H E Y A ( C Z )
★ F A L L E N G E M I N I ( C Z )
★ Freemind
★ Špáni
★ Lixx

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Vstup:
22:00 – 24:00 4€
24:00 – 03:00 5€
03:00 – 06:00 3€

Partneri: Radio_FMDOBA Magazínshiz.skCITYLIFE.SK, Wave Weekly, kamdomestaGregi.netBratislava Underground Advisor

PLAGAT_Basshaze_jun 2015