Festival NEON 2016 | 24.6.2016 | Zlaté piesky | Bratislava | Foto: Ján Vlk – Dreamwolf

Náš fotograf Ján Vlk – Dreamwolf vám prináša fotky z prvého dňa nového tanečného festivalu NEON 2016, ktorý sa konal 24. až 25. júna 2016 na Zlatých pieskoch v Bratislave.

Počas prvého dňa sa predstavili djs Pico, Nifra, Arty, Above & Beyond, IIan Bluestone a ReOrder. Ruský DJ Arty vystúpil až takmer pred polnocou. Jeho vystúpenie nemalo hlavu ani pätu a okrem predvádzania pred technikou neponúklo hudobne nič zaujímavé.

O najväčší úspech ako sa aj čakalo v prvý deň sa postarali Above & Beyond. Predviedli elegantne vyskladané vystúpenie. Potešili svojich fanúšikov svojim výberom, zladenosťou, striedanie vokálov s elektronikou, súhra vizuálneho prejavu na projekciách s hudbou a nespočetné odkazy pre fanúšikov. Na záver na pódium vytiahli mladý pár, ktorý spustil stlačením tlačidla na Dj-skom pulte exkluzívny záver ich setu.Vystúpenie tradične zakončili tzv. Push The Button.

neon2016-003_credit_jan_vlk_dreamwolf

Atmosféra – festival NEON 2016

Veľkým prekvapením bol DJ, ktorý nasledoval po nich. Britský DJ Ilan Bluestone dotiahol večer k dokonalosti a odohral nádherný set. Práve preto ochrannú ruku nad ním držia Above & Beyond a je vidieť, že ho vedú tou najlepšou cestou. Už teraz vie svojim fanúšikom čo ponúknuť.