Naked Podcast 006: Kepy!

Krásné babí léto je v plném proudu a český label Naked Records pro vás připravil šesté pokračování oficiálního Naked Podcastu. Za mix se tentokrát postavil znojemský DJ, producent a promotér Kepy, zástupce Gat Electra DJs. Mix se mu opravdu povedl a my vám tedy přejeme solidní a hluboké vibrace :-).

Podcast je k dispozici ke stažení opìt exkluzivnì na našem Soundcloud profilu. Set mùžete také okomentovat či nahlédnout do tracklistu.

https://soundcloud.com/naked-records/kepy-naked-podcast-006

Profil DJ Kepy – Narodil se v roce 1986 ve Znojmì. První kontakt s elektronickou hudbou získává na počátku 90. let. V roce 2000 při neustálém sledování elektronické scény instaluje do svého PC první softwarové samplery. Učí se vytvářet smyčky, které mixuje tak dlouho, až z nich vychází jednoduché tracky. Určitý zlom pro nìj nastává v roce 2003, kdy jeho skladba Fluidum zazní ve znojemském klubu Gogo.

Krátce na to poznává minimal, který jej oslovuje a začíná dále ovlivňovat jeho produkci. Jako producent se stále zlepšuje a výsledkem je jeho první oficiální release Statik v roce 2007. Od té doby se jeho skladby stávají pevnou součástí mezinárodních kompilací labelu Naked records. V roce 2007 zakládá společnì s producenty Iary D a VK Studio projekt Gat Electra. Momentálnì se Kepy stále vìnuje produkci. Zastupuje label Naked records. Je promotérem a rezidentem nìkolika akcí, na kterých se Gat Electra oficiálnì podílí.

https://www.idj.cz/kepy/

Neked Podkast

Zdroj: Naked Records
Publikoval: Redakcia GREGI.NET