Tomin Tomovic: Dva sety a dva svety!

Tomáš „Tomin“ Tomovič pre vás prichystal drobný darček k sviatkom v podobe dvoch svojich mixovaných setov. „Dva sety a dva svety“ predstavujú Tominov hudobný smer, siahajúci od sofistikovaného pomalšieho deep housu až po energické techno. Tretie pokračovanie úspešných serií setov Vocal Euphoria a Sensitive Deviation zahàňajú v sebe dôkladný výber trackov, príbeh, håbku, emócie a precízny mixing s výborným ladením. Prajeme príjemné počúvanie.

 „Vocal Euphoria 3“ je håbkový a rýdzo vokálový počin, kde v každom jednom tracku objavíte “ľudskú stopu” v elektronickom podaní. Set sa žánrovo pohybuje v rozmedzí downtempa a deep/progressive house-u a je dobrým spoločníkom na relax, do auta alebo do baru, pričom svojou euforickou príchuťou a jemne melancholickým podfarbením dotvára pohodovú atmosféru.

 „Sensitive Deviation 3“ – zo začiatku temný a hypnotický deep-prog sound postupne a plynule naštartuje set, ktorý neskôr cez atmosferickú rozbehovú dráhu prechádza do hutného techna. Hlavnými charakteristikami sú variabilita, intenzivita a veľké množstvo trackov. Žánrovo pestrá, no perfektne ladiaca selekcia poukazuje na precíznosť pri príprave. Silný zvukový náboj Vás bude sprevádzať celým setom a má nezanedbateľný vplyv na dobrú náladu a prílev pozitívnej energie. Posledný track je zároveň Tominova vlastná tvorba „All To You“.

Tomina budete mať možnosť počuť naživo už túto nedeľu na Synthesii s britským King Unique-om v klube KC Dunaj a taktiež 18. februára v Europa2Point, kde bude sekundovať holandskému mágovi progressive/tech house-u – Eelke Kleijnovi.

https://soundcloud.com/tomin-tomovic/
https://www.mixcloud.com/TominTomovic/
https://www.idj.cz/tomin/
www.sensitivepeople.eu

Sensitive People

Zdroj: Sensitive People
Publikoval: Redakcia GREGI.NET