IMPORTANT podcast 002’15 guest mix by ANDREA FIORINO (CZ).

Tento týždeň sa o exkluzívny set pre IMPORTANT podcast postaral ANDREA FIORINO (CZ).

Andrea Fiorino o sebe s hrdosťou tvrdí, že nikdy nepodľahol vlne Hložkov a Kotvaldov a už v detstve, predovšetkým vďaka svojej mame, v tej dobe barovej speváčke pôsobiacej prevažne v zahraničí, venoval všetok svoj čas počúvaniu zaujímavým spôsobom importovaných nahrávok. Po páde železnej opony už nebolo počúvanie dance music v Česku závažným problémom a Andrea časom pochopil, že potrebuje alternatívu k vtedajším tanečným trendom v podobe 2 Unlimited alebo Culture Beat.

Andrea mal možnosť vystupovať po boku takých hviezd, ako sú Warren Clarke, ATFC, Paul Farris, Layo & Bushwacka!, Space DJz a ďalší. Jeho sety ste v minulosti mohli pravidelne počuť v rámci programu Kissmánia (Kiss Hády – Brno, Kiss Publikum – Zlín, Kiss Morava – Ostrava), alebo v programe Party time na pražskom rádiu Expres. Momentálne je Andrea strojcom svojho vlastného programu Andrea Fiorino Mastermix, vysielaného každý týždeň viac ako tridsiatimi rádiami.

Okrem toho sa Andrea spoločne s niekoľkými priateľmi venuje tvorbe vlastných houseových trackov a remixov. Jeho produkčné portfólio obsahuje niekoľko úplne vlastných skladieb či bootlegov, ale aj remixy pre skupiny Maduar, A-Tak!, Monkey Business, Kava Kava alebo Dj-a Nea.

Podcast_IMPORTANT_2015_002_ANDREA FIORINO

Zdroj: ThomasDeXter