Zuzane Smatanovej sa v novom klipe nič nechce!

Dnes sa mi nechce nič! Tak sa volá nový klip speváčky Zuzany Smatanovej. Šarmantná skladateľka a textárka sa v klipe predvedie v oddychovej polohe. Skladbu z jej zatiaľ posledného albumu „Dvere“ už počuť aj v slovenskom éteri.

Zuzana Smatanová si v klipe užíva voľno a nerobí nič. Klip sa nakrúcal u Zuzkinho kamaráta, ktorý celej kapele požičal svoju obývačku a kuchyňu. Samotné natáčanie trvalo len jeden deň.

„V dome bola veľká pohoda, cez prestávky sme popíjali čaj alebo kávu, dali sme si guláš, zakúrili si v krbe. S klipom som spokojná, je veľmi jednoduchý. Nie je tam žiaden zložitý dej, ktorý by odvádzal pozornosť od samotnej pesničky. Objavia sa tam aj členovia mojej kapely, ktorí ma prídu navštíviť „domov“…“ Spomína Zuzana Smatanová.

O obrazovú podobu skladby sa postarali Imagine Vision. Zuzana má s nimi dobrú skúsenosť, spolupracovali spolu už na dvoch klipoch – „Daj ruku do mojej ruky“ a „Čo má prísť, príde“. Niekoľkonásobná Zlatá Slávica sa musela na klip precízne pripravovať! Zuzana Smatanová to opisuje: „V klipe sú situácie, ktoré sa dejú naopak a pritom spievam reálny text. To sme dosiahli tak, že som sa naučila spievať celý refrén odzadu. Som rada, že z klipu cítiť slnko, hoci bola v čase natáčania ešte vonku zima. Je obrázkovo pekný a má v sebe letnú náladu.“

Skladba „Dnes sa mi nechce nič“ pochádza z piateho štúdiového albumu „Dvere“, ktorý Zuzana Smatanová vydala na konci minulého roku. Je to jednoduchá letná pesnička, ktorú Zuzana napísala z pocitu, ktorý má zrejme každý človek na planéte. Jednoducho sa jej nič nechcelo…

„Dovolenku v Španielsku som stihla ešte v apríli, takže najbližšie mesiace sa už nikam nechystám, len na koncertné pódiá. V lete ma čaká veľa letných festivalov, na ktoré sa každoročne veľmi teším.“ S úsmevom prezrádza Zuzana.

Fanúšikovia talentovanej speváčky a skladateľky sa majú na čo tešiť! Na jeseň pripravuje Zuzana Smatanová akustické turné po celom Slovensku!

Zdroj: Propaganda House s.r.o.
Publikoval: Redakcia GREGI.NET