Warm Up Radio_FM Nudance párty v Subclube!

V piatok sa uskutoční zaujímavý tanečný event Nudance, ktorý prináša aj tentokrát veľmi kvalitný zahraničný line up až pätice djov z Belgicka a Francúzska.

Jedným z hlavných hráčov pri formovaní belgického drum & bassu je už viac ako dekádu aktívny dj Speedwagon, ktorý okrem hrania na najvýznamnejších festivaloch, kultových kluboch či ilegálnych parties usporiadal úspešné akcie Conform kde vystúpili aj Andy C, Ed Rush, Aphrodite, Dillinja, Hazard, Bad Company, The Panacea a ďalší.

Oldschool-techstep šialenec, pohrebný špecialista a lokálny zberateľ vinylov je “badman”, ktorý si hovorí Crucifix. Spolu s nimi pricestujú do Bratislavy aj mladí showmani i1x a Reynz, ktorí sa popri djingu venujú organizovaniu úspešných akcii Bass 09, kde vystúpili aj Audio (UK) Limewax (ukr) Bong Ra (Ned) Counterstrike (Sa) The panacea (Ger) , Blokhe4d (UK) ….

L’HydroPsy je francúzsky dubstep, electro break-beat a tekno producent, ktorý odohrá naživo bassline music live cez Abletone. Novinky a overené tracky zo sveta dnb-dubstep-drumstep odohrajú Basscore, Fatsound a M-cee. Nenechajte si újsť túto špeciálnu párty pred marcovou dvojstage párty v MMC.

Warm up party Radio_FM Nudance 10.3.2012 MMC kde zahrajú TC, Shockone, Counterstrike, Cooh, Dubshoock, D-High, Streetroll, MC Blu-ID, MC Jedifire, VJs Akasha, Jazzcause, Balkansky, Miretz, Robx a ďalší. Viac info https://www.facebook.com/events/261102817278271

DRUM & BASS … DUBSTEP … DRUMSTEP … BASSLINE
start 22hod, entry: 5 eur
https://www.facebook.com/djspeedwagon
https://www.facebook.com/pages/BASS-09/196017498480
https://www.facebook.com/pages/I1X/399099790057
https://www.facebook.com/pages/Reynz/119419724786052
https://soundcloud.com/lhydropsy

NuDance

Zdroj: Nudance
Publikoval: Redakcia GREGI.NET