Videopozvánka od Rocky Leon (USA) do Bratislavy!

Pre bratislavský koncert Rocky Leon pripravuje viac ako dvojhodinový koncert plný reggae, ska, rock a hiphop music. Veľmi sa k nám teší a pre svojich fanúšikov nahraj aj príjemnú pozvánku.

Rocky Leon so svojou pozitívnou one-man show a zmesou rocku, reggae, hip-hopu a ska po nádhernom koncerte na festivale Uprising 2012 vystúpi v Ateliéri Babylon 6.10.2012.

Narodil sa rakúskej mame a brazílskemu otcovi v americkom San Franciscu v roku 1985. Celé detstvo žil striedavo medzi Kaliforniou a Rakúskom, kde aj vyštudoval. V roku 2009 vydal Rocky album s názvom Awesome! XD, a momentálne pracuje na ďalšom, z ktorého už pár skladieb zverejnil a nájdete ich tu. Z jeho videí a vystúpení sála neskutočná pozitívna energia a svojím optimizmom zaručene nakazí každého diváka. Jeho najpopulárnejšie video „Quit Your Whining“ obletelo celý svet a nepochybne potešilo množstvo ľudí.

Tešiť sa môžete na kvalitný hiphop, raggae, dancehall, dubstep a jungle v podaní skúsených djov Ssample, Dubshoock, Slavoj a Skandy.

Predpredaj lístkov na www.citylife.sk alebo v sieti Ticketportal.
Viac info na facebook event https://www.facebook.com/events/404532246267287

Zdroj: Nudance