V septembri na Arakain do Prahy ZADARMO!

Tvrdá hudba a silné stroje k sobě už neodmyslitelně patří. Proto metalová kapela ARAKAIN a asi nejznámější motocyklová značka HARLEY-DAVIDSON pořádají začátkem září společnou party.

Ta se uskuteční 11. září v Hard Rock Café v Praze a všichni příznivci, ať už kapely nebo motocyklů, se na ní dostanou zcela ZDARMA. Hodinové vystoupení Arakainu, představení nových modelů Harley-Davidson pro rok 2014, nový ambasador značky a možnost focení s novými naleštěnými stroji – to jsou nejsilnější důvody, proč si akci nenechat ujít.

arakain_live_

Vše vypukne už 11. září v 19 hodin, v Hard Rock Café v Praze. Stylové prostředí a party, která se už nemusí opakovat, a už vůbec ne s nulovým vstupným!

A proč zrovna Arakain a Harley-Davidson? Co tyto dvě legendy pojí, bude jasné už ve středu.

Připomeňme, že Arakain funguje na scéně nepřetržitě 31 let a v současnosti se chystá na Thrash Club Tour, které proběhne od října do prosince. V prostředí klubů se kapela vrátí k nejstarším dvěma deskám, kterým dá nový kabát. V plánu jsou zastávky od Chrudimi, přes Bratislavu, Prahu až po tradiční Spálené Poříčí.

Harley-Davidson je naprostá legenda všech legend. Když se i ženy, neřidičky se zájmem o módu o kosmetiku zeptáte, jakou zná značku motorek, vzpomene si právě na „Harleye“, a to už o něčem svědčí. Americká značka motorek letos slaví své 110 výročí. Během vývoje se nikdy nezastavila a vždy se snažila posouvat hranice možností dále. Nyní se chystá představit zbrusu nové modely pro rok 2014, a to právě na středeční party.

Návštěvníci akce se tak stanou prvními, kteří nové modely uvidí a budou mít hned tu jedinečnou možnost se s nimi i vyfotit. Navíc za zvuku songů kapely Arakain, které mohou pro změnu dát svými reakcemi zpětnou vazbu k nadcházejícímu turné.

Nabitý večer se dvěma legendami v stylovém prostředí! Nasajte energii pro náročný podzim právě 11. září od 19 hodin v Hard Rock Café (Praha 1, Malé náměstí 3).

 

www.arakain.eu
www.facebook.com/arakain

pozvanka_party_Harely-Davidson

Zdroj: Arakain