Spark Rock party vol. 6!

Spark Rock Party je zpět! V úterý 26. března Vás na oblíbeném Spark večírku čeká řízná produkce razantího tria STROY a spolu s nimi uvidíte nevídané bubenické představení DRUMMING SYNDROME Miloše Meiera (jinak působí ve skupinách Dymytry, Noid   a spolupracuje také s Michalem Pavlíčkem). Samozřejmě nebudou chybět redaktoři z magazínu Spark, ani tolik oblíbená a bohatá tombola. Přijďte všichni!

Trojice STROY vychází z alternativního rocku 90. let, jejich doménou jsou syrové přímé skladby plné energie a nekompromisních textových sdělení. Skupinu tvoří Michal Skořepa (kytara, zpěv), Miloš Meier (bicí) a Jakub Antl (baskytara), na scéně jsou poměrně krátkou dobu, jejich debutový singl Forcing The Earth vyšel v roce 2011. Stroy momentálně pracují na nových skladbách a vypadá to, že první dlouhohrající deska na sebe nenechá dlouho čekat. Tenhle název si zapamatujte, protože o téhle mašině ještě rozhodně uslyšíme.

Bubeníka Miloše Meiera určitě všichni znáte z populárních kapel Dymytry a Noid nebo ze skupin působících okolo Michala Pavlíčka. Miloš Meier se pravidelně účastní také různých bubenických meetingů a festivalů a jeho bubenický workshop Drumming Syndrome si získal poměrně záhy celkem velkou popularitu. S programem Drumming Syndrome vystupuje také na koncertech, loni v červnu vyšlo u firmy Metalgate stejnojmenné téměř tříhodinové DVD. Nejen že je rozhodně na co se dívat, ale taky se můžete leccos naučit.

Jako vždy na Spark Rock Party budou mít ti návštěvníci koncertu, kteří se za pouhých 50,- Kč zaregistrují u stánku Sparku, po celý večer o polovinu levnější pivo a hlavně dostanou šanci se zúčastnit závěrečné tomboly o hodnotné ceny. Začínáme v 19:30 a vstup je pochopitelně ZDARMA!

Spark Rock party vol. 6
STROY
DRUMMING SYNDROME Miloše Meiera
Úterý 26. března v 19:30
Hard Rock Cafe Praha
Malé náměstí 3
Praha 1
VSTUP ZDARMA!

Zdroj: Spark