UNITED5 majú nový singel, ktorý venovali blízkym a kamarátom do neba! 

Česko – slovenský boyband United5 má na konte ďalší singel s názvom „Can you hear me“! Chlapčenská skupina nahrala emotívnu pieseň o strate blízkej osoby. Sympatickí speváci ju venovali blízkym a kamarátom, ktorí ich navždy opustili.

Autorom novinky je britský producent  Andy Murray, ktorý pieseň napísal na základe smutnej udalosti v rodine. Mário Bendík, Peter Juhás, Marthy Duffek, Matt Bláha a Norbert Brand k skladbe čoskoro predstavia aj videoklip. Vypočujte si dojemnú skladbu „Can you hear me“ v podaní United5!

Česko-slovenská chlapčenská skupina United5 predstavila ďalší singel.  Dojímavá skladba s názvom „Can you hear me“ je o strate milovanej osoby. Autorom hudby a textu emotívnej piesne je britský producent United5 Andy Murray.

https://www.youtube.com/watch?v=jcI0dL7RpHo&list=UU4PvsaUoH5-fQooJXskKNkA

 „Andy Murray zložil túto skladbu na základe smutnej udalosti – zomrela mu mama. Je to melancholická, ale zároveň krásna pieseň. Dúfam, že si ľudia pri nej spomenú aj na to, že sa máme správať ku všetkým tak, aby sme to neľutovali. Nikdy nevieme, čo nám život pripraví.“ Vysvetlil Norbert Brand z United5.

Ku skladbe „Can you hear me“ pribudne čoskoro aj videoklip, ktorý United5 nedávno nakrúcali. Mário Bendík, Peter Juhás, Marthy Duffek, Matt Bláha a Norbert Brand venovali melancholickú skladbu svojim blízkym a kamarátom do neba.

„Táto skladba má veľkú hĺbku, dáva mi presne to, čo by hudba mala hudobníkom dávať. Mám možnosť ňou vyjadriť, čo skutočne cítim. Skladba je o strate blízkej osoby, ktorá už na nás, bohužiaľ, dáva pozor z hora. Venoval by som ju môjmu zosnulému ocinovi a taktiež všetkým, ktorí stoja po jeho boku.“ Uviedol Peter Juhás z United5.

United5

Marthy Duffek novú skladbu United5 venoval blízkemu maliarovi, Matt Bláha najlepšiemu priateľovi Dannymu, ktorý mu veľmi chýba. Mário Bendík spomína pri skladbe „Can you hear me“ na starú mamu, ktorú má stále vo svojom srdci. Citlivá skladba chytila každého člena z United5 za srdce.

„Can you hear me“ venujem môjmu kamarátovi. V deň nahrávania videoklipu k tejto piesni som sa dozvedel, že zahynul s priateľkou pri autonehode. Bol to mladý chalan, ktorý mal celý život pred sebou. Veľmi ma to zaskočilo. Úprimnú sústrasť celej rodine.“ Smutne povedal Norbert Brand.

Pätica nových lámačov dievčenských sŕdc na sebe tvrdo pracuje. Majú za sebou prvé koncertovanie, pripravujú debutový album a už čoskoro predstavia nový videoklip. Mladí fešáci pre fanúšikov chystajú množstvo noviniek.

„V najbližšej dobe sa chystáme nahrávať akustickú verziu našej obľúbenej Longest Summer a budeme makať na tom, aby sa naša hudba ľuďom páčila. Pripravujeme nakrúcanie ďalších klipov, singlov a vystúpení.“ Prezradil Peter Juhás.

„Momentálne pre fanúšikov chystáme video diary, kde vlastne budeme pridávať videá z nášho života a o našich povinnostiach, koníčkoch, celkovo o nás. Takže k nám naši priaznivci môžu byť o niečo bližšie.“ Uzavrel s úsmevom Norbert Brand.

Nový česko-slovenský boyband United 5 vznikol koncom minulého roka na základe výberu uznávaných britských producentov – Andyho Murraya a Denisa Ingoldsbyho a členov legendárnej skupiny Lunetic. Autorom všetkých skladieb United 5 je uznávaný britský producent Andy Murray, ktorý má na konte spoluprácu s takými megahviezdami ako Christina Aquilera, Leona Lewis, Alicia Keys, Thiesto, či No Angles. Novú skladbu „Can you hear me“ si môžete vypočuť tu: https://youtu.be/jcI0dL7RpHo.Všetky informácie nájdete na https://www.united5.cz/.

Zdroj: Propaganda House s.r.o.