Boyband United5 nahráva nové single a chystá sa očariť ruský hudobný trh!

Chlapci zo skupiny United5 sú opäť zavretí v štúdiu. Len nedávno vydali prvý album a už pripravujú piesne na ďalší! Boyband, ktorý je novinkou na hudobnej scéne,  vlani bodoval s viacerými singlami v zahraničných hitparádach.

Najnovšie ich hrá dokonca aj ruský hudobný kanál Russian music box! Anglické publikum už totiž kapela ohúrila a to natoľko, že si vyžiadalo ďalšie turné. Koncerty vo Veľkej Británii chystá kapela aj tento rok. Minuloročný úspešný štart United5 pripomína aj kalendár na rok 2016, o ktorý prejavili fanúšikovia veľký záujem. Kalendár je totiž jedinou vydanou kronikou skupiny, ktorá obsahuje tematické fotografie a poskytuje prehľad o jej histórii a o významných udalostiach zo života United5.

20151128_095

Skupina United5 nezaháľa ani tento rok. Chlapci sú opäť zavretí v štúdiu, skúšajú a nahrávajú. Debutový album vydala kapela len pre pár mesiacmi a už pripravuje materiál na ďalší.

„Zatiaľ nechceme prezrádzať podrobnosti, ale keďže vlaňajšie hity z dielne britského skladateľa a producenta Andrewa Murraya mali u fanúšikov obrovský úspech, ďalšie naše piesne skladá tiež on. Opäť predsa chceme byť na vrchných priečkach zahraničných hitparád,“ usmieva sa Norbert Brand.

https://www.youtube.com/watch?v=9xPmAOJ1qos&feature=youtu.be

Po mimoriadne produktívnom vlaňajšku chlapci nechcú poľaviť v tempe ani tento rok. Potešila ich úžasná odozva na turné od fanúšikov vo Veľkej Británii, kam sa chystajú aj tento rok.

„Minulý rok hodnotíme ako veľmi produktívny. Za rok sme vydali štyri videoklipy, debutové CD a získali sme skvelé umiestnenia v mnohých hitparádach. Asi najviac si ceníme úspech v Anglicku a tešíme sa na ďalšie turné. Celá naša história je výborne zhrnutá v kalendári na rok 2016, ktorý sa dá kúpiť v e-shope na našom webe a o ktorý majú fanúšikovia veľký záujem. My ho máme na stene všetci,“ spokojne dodáva Peter Juhás.

20151128_117

„Teraz nás čaká veľa práce, náš producent nám nedá nič zadarmo. Nechajte sa teda prekvapiť, ale môžem povedať, že to bude veľkolepé,“ dopĺňa Mário Bendík.

Producentom skupiny United5 je medzinárodná agentúra NEMOROS s pobočkou v Českej republike a USA. Producent sa netají tým, že od prvej chvíle smeruje všetko úsilie k zahraničnej scéne a presadzovaniu mladých umelcov vo svete.

20151128_107

„Využívame k tomu veľmi úzku spoluprácu s britskými producentmi a naše dlhoročné dobré vzťahy s rusky hovoriacimi krajinami. United5 sa teraz objavili aj na veľkom hudobnom kanále Russian music box,“ povedal nám producent a riaditeľ agentúry Roman Rossi.

Členmi skupiny United5, ktorá vznikla len pred rokom,  sú piati chlapci vo veku 17-23 rokov. Peter Juhás, Norbert Brand, Marthy Duffek, Mário Bendík a Matt Bláha stihli vlani nahrať neuveriteľných 25 songov! Všetky aktuálne informácie o United5 nájdete na https://www.united5.cz/. Agentúra Nemoros zastupuje v súčasnosti aj výbornú mladú speváčku Elis – Elišku Mrázovú a chystá ďalšie projekty. Podrobnosti sa dozviete na: www.nemoros.cz.

Zdroj: Propaganda House s.r.o.
Foto: Nemoros