UNITED5 majú nový klip Name in the sand v štýle selfie a štartujú letnú súťaž pre fanúšikov!

Chalani z United5 si sami vymysleli a nakrútili klip k letnej skladbe „Name in the sand“! Spontánny videoklip v štýle selfie filmovala skupina United5 v kameňolome. Sympatickí speváci Mário Bendík, Matt Bláha, Peter Juhás, Norbert Brand a Marthy Duffek si popri nakrúcaní užili množstvo zábavy.

Česko-slovenský boyband zároveň  vyzýva fanúšikov, aby všetky svoje letné zážitky nakrúcali na telefón či kameru a vytvorili tak vlastnú verziu „Name in the sand“. Z videí fanúšikov následne United5 zostrihá druhú oficiálnu verziu klipu, ktorý zverejní v septembri.  Pozrite si ako vyzerá pohodový letný deň chalanov z United5 v selfie klipe k piesni „Name in the sand“!

UNITED5

Česko – slovenská chlapčenská skupina United5 nakrútila zaujímavý klip k piesni „Name in the sand“. Spontánny klip k novému letnému singlu si talentovaní speváci nakrúcali sami bez scenáristu, režiséra či kameramana. Dôvodom je to, že klip United5 je v podstate upútavkou letnej prázdninovej súťaže pre fanúšikov. Pozrite si ako vyzerá letný deň chalanov z United5 v klipe „Name in the sand“!

„Klip k piesni „Name in the sand“ je nakrútený v štýle selfie v kameňolome zvanom Šifry. Je to krásne a veľmi zaujímavé miesto v Českej republike pri Opave.  Tým, že sme si ho režírovali sami, sme si na plecia zobrali množstvo práce. Nebolo to také jednoduché, ako sme si mysleli, ale verím, že výsledok stojí za to.“ Hovorí nadšene Norbert Brand z United5.

https://www.youtube.com/watch?v=3y4S7-G-ptE&feature=youtu.be

Aj keď bolo nakrúcanie klipu náročné, chalani si pri ňom užili množstvo zábavy. 

„Nakrúcanie vlastného klipu nás veľmi bavilo a naozaj sme si to užili. Niekedy je samotné nakrúcanie omnoho zábavnejšie, ako výsledný videoklip.“ Vysvetlil Peter Juhás.

UNITED5

 „V podstate ide o to, že sme si povedali, že si urobíme výlet niekam preč od civilizácie, nakoniec sa ,ale všetko obráti a začnú sa diať nevídané veci. Nakrúcanie bolo náročné, práve preto, že okolo nás nebol nijaký štáb. A keď Peter skákal zo skaly do vody s GoPro kamerou na hlave, vynoril sa bez nej.“ Smeje sa Marthy Duffek.

„Bola tam 40 metrová hĺbka, tak sme si mysleli, že to už nikto nezachráni a všetky zábery sú stratené, ale našťastie sa to nášmu manažérovi za pomoci skúseného potápača podarilo. Za čo sme veľmi vďační.“ Uzavrel Norbert Brand.

UNITED5

Mário Bendík, Matt Bláha, Norbert Brand, Marthy Duffek a Peter Juhás z United 5 zároveň vyzývajú fanúšikov, aby všetky svoje letné zážitky nakrúcali na telefón či kameru a vytvorili tak vlastnú verziu videoklipu. Videá fanúšikov následne United5 zostrihá druhú oficiálnu verziu klipu, ktorý bude zverejnený v septembri. Skladba „Name in the sand“ bude zadarmo na stiahnutie na webových stránkach skupiny United 5. Zaslané videa od fanúšikov si budete môcť pozrieť  na Youtube kanáli United5. Fanúšikovia si tak nielen zahrajú s chalanmi v oficiálnom klipe, ale aj získajú darčeky v podobe VIP vstupenky na koncerty a dokonca osobné stretnutie z United5.

„Keďže na jeseň pripravujeme koncertné turné, výhercovia si môžu vybrať akýkoľvek z plánovaných koncertov…“ Hovorí s úsmevom Mário Bendík.

UNITED5

Česko-slovenský boyband United 5 vznikol koncom minulého roka na základe výberu uznávaných britských producentov – Andyho Murraya a Denisa Ingoldsbyho a členov legendárnej skupiny Lunetic. Autorom všetkých skladieb United 5 je uznávaný britský producent Andy Murray, ktorý má na konte spoluprácu s takými megahviezdami ako Christina Aquilera, Leona Lewis, Alicia Keys, Thiesto, či No Angles.

Více informací o soutěži a novinkách na www.united5.cz a FB www.facebook.com/united5official

Zdroj: Propaganda House s.r.o.
Foto: Nemoros