UNITED5 chystajú debutové turné po Slovensku a Česku, na ktorom oslávia prvé narodeniny! 

Česko – slovenská chlapčenská formácia United5 pripravuje pre fanúšikov veľké novinky! Chalani z United5 sa s britským producentom Andym Murrayom zavreli do štúdia a makajú na nových piesňach debutového albumu.

Nové skladby predstavia spevácke talenty na vôbec prvom turné po Slovensku a Česku už túto jeseň. Pripravované turné United5 bude oslavou ich debutového albumu a prvého výročia existencie. Fanúšikovia sa môžu tešiť na originálnu koncertnú šou, 25 nových skladieb United5, svetelné efekty a veľa ďalších prekvapení!

Chlapčenská skupina United5 maká na plné obrátky a pripravuje veľkolepú koncertnú šou po Slovensku a Česku. Prvé narodeniny oslávi United5 na debutovom turné, na ktorom speváci predvedú skladby z prvého albumu. Pätica hudobníkov je teraz zatvorená v štúdiu, kde spolu s producentom Andym Murrayom tvoria a nahrávajú nové skladby.

PRESS_6X7A0485

„Momentálne nahrávame ďalšie skladby, je super, že od základov si tvoríme pesničky spolu s Andym. Bude v nich tak aj kúsok každého z nás. Fanúšikovia si ich budú môcť vypočuť na turné, ktoré chystáme. Pripravujeme aj nové choreografie a celý program, bude to veľká šou.“ uviedol Mário Bendík z United5.

„Môžete sa tešiť na skladby v rôznych štýloch ako je napríklad funky či alternatívny pop. To by ste od boybandu nečakali,“ doplnil s úsmevom Peter Juhás.

Sympaťáci z United5 majú na konte tri single – „Longest Summer“, „Can you hear me“ a „Name in the sand“.  Obľúbené skladby už United5 vydali aj v EP balíku, ktorý si fanúšikovia môžu zakúpiť aj s novou akustickou verziou debutovej skladby „Longest Summer“. Obľúbené piesne nebudú chýbať ani na prvom česko – slovenskom turné United5. Fanúšikovia sa môžu tešiť na originálnu koncertnú šou s množstvom noviniek od United5!

https://www.youtube.com/watch?v=3y4S7-G-ptE&feature=youtu.be

„Na prvé turné po celom Česku a Slovensku chystáme 25 skladieb. Momentálne pracujeme tiež na zostavení šou. Vyzerá to veľmi zaujímavo a určite budete prekvapení. Názov turné zatiaľ nemáme vymyslený, možno by nám v tom mohli pomôcť naši fanúšikovia,“ vyzýva Norbert Brand.

„Bude to obrovská šou aj so svetelnými efektmi a vždy s iným prekvapením. Prvý rok existencie oslávime vlastným koncertným turné a debutovým CD.  Na každom koncerte v rámci turné pokrstíme jedno CD, ktoré priamo na mieste buď niekomu venujeme, alebo vydražíme….,“ prezradil Matt Bláha.

Mário Bendík, Matt Bláha, Norbert Brand, Marthy Duffek a Peter Juhás z United 5 nedávno predstavili nový singel a klip „Name in the sand“. So selfie videoklipom zároveň odštartovali veľkú letnú súťaž pre fanúšikov. Speváci vyzvali svojich priaznivcov, aby  všetky svoje letné zážitky nakrúcali na telefón či kameru a vytvorili tak vlastnú verziu videoklipu „Name in the sand“.

śala  (2)

„Súťaž sa rozbehla veľmi dobre,  máme množstvo ohlasov od fanúšikov. Predpokladáme, že súťažných videí bude naozaj veľa. Každý videoklip, ktorý vyhodnotíme ako najlepší, získa VIP vstupenku na koncert a k nemu 5 vstupeniek pre kamarátov. Lístky na debutové turné budú v predaji v júli,“ uzavrel Roman Rossi, producent United5.

Česko-slovenský boyband United5 je na hudobnej scéne od konca minulého roku. Päticu talentovaných spevákov vybrali z kastingov uznávaní britskí producenti – Andy Murray a Denis Ingoldsby a legendárna skupina Lunetic. Nové informácie o turné United5 nájdete na https://www.united5.cz/turne/. Viac o veľkej letnej súťaži United5 sa dozviete na https://www.united5.cz/velka-letni-soutez/.

Zdroj: Propaganda House s.r.o.
Foto: Nemoros