Ufo Dj Camp: Posledné info!

Už len pár hodín nás delí od jediného elektronického open air festivalu v Martine a okolí. Počas dvoch dní sa nám na pódiu predstaví viac než 26 Dj´s, zo všetkých kútov Slovenska. Hrať sa bude house, trance, minimal, breakbeat…no v hlavnej miere samozrejme náš milovaný drum and bass!!

Párty sa odohrá v Autocampe Ufo Camp Blatnica, ktorý je situovaný približne v strede cesty medzi Martinom a Turčianskymi Teplicami.

Vstupné bude počas celého festivalu 2.99 €, čo je úplne smiešna suma, vzľadom na to čo sa na vás všetko chystá! Ak budete chciet ostať na festivale počas celej dåžky jeho trvania, máte možnosť stanovať za jednotný poplatok 3 € za stan. Ak ste rozmaznaný a stan sa vám nezdá ako vhodná forma ubytovania, môžte využiť možnosť apartmánov, ktorých je v Blatnici mnoho..;)

Areál festivalu sa otvára o 17:00, do areálu je PRÍSNE zakázane vnášať vlastný alkohol , zbrane, omamné látky či iné veci ohrozujúce ostatných návšteníkov podujatia. Areál sa takisto nachádza na hranici národného parku, preto vás žiadam a prosím, nerobte zbytočný bordel, prírodu máme len jednu, preto si ju treba vážiť…;) To isté platí aj v areáli Campu, kto bude pristihnutý pri ničení prípadne inom znepríjemňovaní zábavy ostatným, bude z areálu vyvedený!!


Parkovanie bude zabezpečené v areáli festivalu, ako, vám povedia Sbkskári, ktorí budú pri bráne. O občerstvenie sa postará bar autocampu a o jedlo sa vám postarajú chalani z JagoGastro Benice. Môžete sa tešiť aj na originál kotlíkový guľáš, ktorý sa bude podávať v sobotu!!

Myslím že nie je čo viac dodať, už tento weekend kempovačka ako sa patrí, tešíme sa na vás všetkých v Autocampingu Blatnica !!!

Ako bonus sme pripravili taxíky, ktoré vás za jednotnú cenu 10e prepravia z Martina až k nám. Kontakt na taxi tu: SEXIM TAXI : 0948 036 511 / 0908 398 378

https://www.facebook.com/events/223135654463656/
https://www.autocampblatnica.sk/

ufo camp_little.jpg

Zdroj: UFO Camp
Publikoval: Redakcia GREGI.NET