Transmission: Najväčšia tanečná šou prichádza do Bratislavy!

V sobotu 15. marca 2014 privíta Bratislava najväčšiu indoor tanečnú akciu v strednej a východnej Európe. Legendárna Transmission prichádza do Slovnaft Areny!

Po vypredanom a veľmi úspešnom desiatom pokračovaní v domovskej pražskej O2 Arene vyráža Transmission do sveta. Fantastickú atmosféru doplnenú o svetové DJ-ské mená a špičkovú techniku zažilo na vlastnej koži už veľké množstvo fanúšikov elektronickej scény.

Transmission, ktorá je známa pre svoj kryštalický zvuk, nádherné lasery a špeciálne efekty vás vezme na celonočnú magickú cestu, kde svetové DJ-ské špičky a všetci návštevníci vytvoria jedinečnú atmosféru plnú eufórie. Transmission sa líši od ostatných akcií aj tým, že má na každú edíciu špeciálnu tému, ku ktorej sa viaže príbehová línia celého večera. Návštevníci sa tak vydávajú na dobrodružnú cestu, v Bratislave sa môžu tešiť na vstup do “The spiritual gateway”.

Tento doposiaľ najúspešnejší koncept je hudobnou a párty udalosťou, ktorú fanúšikom top akcií netreba predstavovať. Už 15. marca 2014 ju môžete zažiť naplno.

Vstupenky budú dostupné od piatku v sieti Eventim a Ticketportal.

Spektakulárnu výpravnú show na Slovensko prináša značka Screamland!, za ktorou hrdo stoja známe firmy Ministry of Fun a Vivien.

Pre viac informácii sleduj:
https://www.facebook.com/screamland.official
https://www.facebook.com/Transmission.official
https://transmission.cz

TRANSMISSION
The Spiritual Gateway
sobota 15. 3. 2014
SLOVNAFT ARENA
BRATISLAVA

576649_598161440231227_1435948556_n

Zdroj: Transmission