Transmission – 10. vydanie spustilo predpredaj.

Od uspořádání první edice Transmission uběhla už dlouhá doba. Překročili jsme hranice Vašeho očekávání. Dokázali jsme učinit nemožné možným.

Nyní je čas na největší Transmission v historii s velmi speciálním jibilejním překvapením. Zbrusu nový a originální zážitek. Transmission. Připravte se na 10. vydání Transmission, 30. listopadu 2013, v pražské O2 areně.

VSTUPENKY: Již od 10. května 2013 bude v prodeji omezené množství běžných vstupenek za zvýhodněnou cenu. Lístky zakoupíte ve více než 6500 prodejních místech sítě Sazka a.s., po celé ČR. Sběrná místa SAZKY a.s., která jsou vybavena on-line terminály, najdete na pobočkách České pošty, v novinových stáncích, na bezninových stanicích a v dalších prodejních řetězcích. Pro více informací a rezervaci vstupenek klikněte na www.sazkaticket.cz.

BĚŽNÝ TICKET: Majitelé základních vstupenek mají přístup na plochu, přilehlé tribuny v prvním patře, a volný pohyb na chodbách v prvním patře. Vstup do O2 areny je umožněn několika vstupními koridory na severní straně.

HOT PEPPERS VIP LOUNGE TICKET: Transmission VIP vstupenka vám umožňuje vstup na luxusní VIP terasu s omezenou kapacitou. Terasa je vybudována na hlavní taneční ploše o2 areny a nabízí bary s širokým sortimentem nápojů, a také skvělý výhled na Transmission show. VIP vstupenka obsahuje neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů (kromě Red Bullu) a opravňuje ke vstupu na hlavní taneční plochu a přilehlé tribuny. Pro majitele těchto vstupenek bude připraven welcome drink. Pro vstup do o2 areny použijte vchod č. 1 na severní straně.

GOLDEN TICKET: Transmission Golden Ticket nabízí možnost využít maximálního pohodlí luxusního klubového patra o2 areny, jež kromě několika barů či šatny zdarma, nabízí bohatý catering po celou dobu akce zdarma. S Golden vstupenkou je umožněn vstup i na taneční plochu, nikoliv však na VIP terasy. Pro majitele těchto vstupenek je vyhrazen vchod č. 9. Prodej probíhá na pokladnách o2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin, nebo na emailu Finkousova@bestsportarena.cz

Více informací o tématu a line upu večera se dozvíte později. Těšíme se na viděnou s Vámi 30. listopadu 2013 na oslavě speciální 10. edice!

Transmission Vám přináší Gambrinus Excelent

TRANSMISSION – 10. VYDÁNÍ
30.11.2013
O2 ARENA PRAHA
WWW.TRANSMISSION.CZ

Zdroj: United Music