TRANSMISSION oslavuje výročie 10 rokov!

Od první Transmission uběhlo již úžasných 10 let a další významný milník byl dosažen. Transmission s hrdostí oznamuje datum oslavy úžasného desetiletí plného jedinečných zážitků, odehraje se v sobotu 29. října 2016. Krásná O2 arena v Praze, jedno z nejmodernějších multifunkčních míst v Evropě, se přetvoří na gigantický taneční chrám k celonočním oslavám v tom nejlepším stylu.

Transmission vyrostla a vyvinula se z ní jedna z nejvíce úžasných trance akcí planety Země a má vybudovanou reputaci dokazující velkolepou produkcí společně s ohromující světelnou a laserovou senzací, která v loňském roce přilákala do Prahy rekordní počet cizinců z více než 60 zemí světa.

Dláždíme tak společně cestu do budoucnosti s hluboce zakořeněnou vášní a nadšením. Transmission pokračuje v ohromování smyslů, udivování fanoušků a návštěvníků. Téma a line-up této speciální výroční edice bude oznámen později, ale užteď můžeme prozradit, že jedno exkluzivní vystoupení je zajištěno a trance fanoušci budou nadšení.

foto TM 1

Prodej vstupenek začíná 29. října a Early Bird vstupenky, VIP vstupenky a Golden tickets budou k dispozici u Ticketportal.cz a v síti Paylogic. Transmission Vás zve ke společné oslavě10-tého výročí a těší se na Vás.

Prodej vstupenek: www.bit.ly/VstupenkyTM

foto TM 3

Pro více informací s námi zůstaňte v kontaktu a sledujte Transmission zde:

Facebooková událost: www.bit.ly/TM16PrgFBEP

Facebook: www.fb.com/Transmission.Official

Twitter: www.twitter.com/TransmissionUM

Instagram: www.instagram.com/TransmissionOfficial

V Kontakte: www.vk.com/Transmission.officialTransmission

Radio Spotify: www.bit.ly/TMRSpotify

Webové stránky: www.Transmission.events

Minimální věk pro vstup na akci je 18 let.

1poster

Zdroj: Transmission & United Music Team