Totální nasazení nadelilo fanúšikom na Vianoce rozprávkový animovaný klip!

Čtvrtstoletí své existence oslaví v příštím roce slánská skupina TOTÁLNÍ NASAZENÍ, punk-rockové trio, které vydalo začátkem října nové CD s názvem “Zbytečnákapela.cz“ a v těchto dnech zdárně završilo sedmdesátým pátým koncertem další úspěšnou koncertní sezónu. Jako poděkování a dárek svým fanouškům kapela představila přímo na Štědrý den nový pohádkový klip “O hvězdáři a kometě“.

Totální nasazení se již dříve nechalo slyšet, že se bude snažit točit klipy na maximum písní z aktuálních alb a své slovo drží. Po dvou posledních klipových legráckách “Kdo jsi“ a “Tichá voda“, v nichž si kapela zahrála na gladiátory či vodníky a výpravném klipu “Zapomenutý sny“, kde přicházís vážnější tématikou a smutným příběhem odehrávajícím se ve 40. letech minulého století v Protektorátu Čechy a Morava, je tu další novinka, tentokrát animovaný klip na píseň “O hvězdáři a kometě“ s hostující zpěvačkou Martinou ze spřízněných slánských Deratizérů.

TN-promo_web1

„Chtěli jsme na nové CD zařadit opět nějaký odlehčenější výpravný pohádkový song, jako tomu bylo na všech předchozích albech. Když pak Sváťa přišel s touhle písničkou, zvolili jsme spíše folkovější aranže a oslovili ke spolupráci zpěvačku Martinu, která nám hostovala už na několika CD a k nám už prostě tak nějak patří,“ uvedl bubeník Franky.

„Martina je výborná zpěvačka a nám všem se vždycky moc líbilo, jak zpívá. Navíc je se Sváťou vokálně sladěná z jiných projektů, takže se duet ukázal jako dobrá volba. Vlastně hned po nahrávání ve studiu jsme se rozhodli, že na písničku uděláme klip. Ten pak celý vymyslel Sváťa a jeho představy realizovali profíci z Dr.Abé. Odvedli skvělou práci,“ dodává kytarista a zpěvák Karloss.  Jak se “Totáčům“ tento pohádkový animovaný klip povedl, můžete posoudit sami.

www.totaci.cz
https://bandzone.cz/totaci
www.facebook.com/totaci
www.forfunagency.cz

Zdroj: ForFUN Agency