Thomas Puskailer a Martin Madej mieria so šou Slovak Showbiz For Beginners na Novú scénu! 

Thomas Puskailer a Martin Madej rozosmiali divákov na premiére hudobnej komédie „Slovak Showbiz For Beginners“! Satirické predstavenie o slovenskom šoubiznise si vychutnalo bratislavské publikum a predstavenie ocenilo viacnásobným aplauzom.

Hlavní protagonisti Thomas Puskailer a Martin Madej predviedli excelentné tanečné a spevácke výkony. V paródii na slovenský šoubiznis odzneli hity Adama Ďuricu, Mira Žbirku, Joža Ráža, Vaša Patejdla či Pharella Williamsa. Originálna hudobná šou „Slovak Showbiz For Beginners“ zaujala aj divadlo Nová scéna, ktoré ho zaradila do programu!

Akčný spevák Thomas Puskailer úspešne predstavil Bratislave originálnu šou „Slovak Showbiz For Beginners“. Ročná príprava hudobného predstavenia vyvrcholila plnou sálou spokojných divákov a skvelými tanečnými a speváckymi výkonmi Thomasa Puskailera a Martina Madeja! Obaja speváci si spoluprácu nevedia vynachváliť.

„S Martinom sme spolu štyri roku, už máme tiež taký „romantický šoubizový“ vzťah. Martin mi reálne vysvetlil ako šoubiznis funguje, aj dnes na javisku mi to vysvetľoval. On sa pohybuje v šoubiznise 20 rokov a ja len štyri, ešte sa musím veľa učiť. Ako účinkujúci aj ako producent musím povedať, že Martin je jednotka. Teším sa, že premiéra dopadla dobre, padol mi kameň zo srdca. Teším sa z reakcií ľudí, je to neskutočný pocit“. Povedal s radosťou Thomas Puskailer.

Na premiére hudobnej šou „Slovak Showbiz For Beginners“ zaznelo množstvo známych slovenských a svetových hitov. Šarmantný spevák a muzikálový herec Thomas Puskailer zaspieval novú skladbu „Tvoj song“ a hity Miroslava Žbirku, Adama Ďuricu či Joža Ráža. Martin Madej exceloval tancom, vtipom aj piesňami od Vaša Patejdla, Celeste Buckingham či Pharella Williamsa. Nechýbal ani jeho legendárny detský hit  „Bobi“ a nová skladba „Zažiar viac“.

„Z predstavenia mám veľmi dobrý pocit, všetky ohlasy, ktoré mám sú dobré. Je to skôr šou ako nejaké reálne divadelné predstavenie, tak sme to aj chceli. Dúfam, že sa ľuďom po Slovensku bude páčiť, že im trochu poodkryjeme vrátka do slovenského šoubiznisu a bude to mať hlbší zmysel.“ Neskrýval radosť Martin Madej.

V paródii na slovenský šoubiznis obaja speváci spomínajú množstvo celebrít, ale uťahujú si aj sami zo seba.  O tom, že hudobná šou „Slovak Showbiz for Beginners“ má veľký potenciál svedčí aj fakt, že sa onedlho začne hrávať v bratislavskom divadle Nová scéna!

„Je to pre nás obrovský úspech. Od 20. marca budeme šou pravidelne hrávať na Novej scéne. Predstavenie bude aktualizované o  novinky, ktoré vymyslí Martin so svojim „showbiz – rozumom“. A chceli by sme so šou cestovať aj po Slovensku a takto šíriť osvetu slovenskému šoubiznisu.“ Smeje sa Thomas Puskailer.

Thomas Puskailer hrá v predstavení speváka prichádzajúceho hľadať slávu na Slovensko a  Martin Madej  producenta a speváka  „za vodou“. Scenár a réžiu komédie „Slovak Showbiz for Beginners“ má na starosti  niekoľkokrát ocenený Eduard Kudláč. Autorom hudby je úspešný skladateľ Slavo Solovíc.

„Príprava bola veľmi zaujímavá, do tohto projektu som vstúpil aj ako producent, čo bola pre mňa veľká výzva. S Edom Kudláčom sme sa museli navzájom spoznať, on robí vážne divadelné predstavenia v Prahe, toto bol pre neho úlet. Všetci traja sme boli vyťažení, ale spolupráca fungovala výborne, dali sme to super.“ Doplnil spokojný Thomas Puskailer.“

„Slovak Showbiz For Beginners“ je talkshow, divadlo a zároveň aj koncert. Nenechajte si ujsť paródiu o hľadaní slávy, ktorá vám objasní tvrdé pravidlá v slovenskom šoubiznise. Ďalšie termíny a informácie získate na stránke www.slovakshowbiz.sk alebo https://www.facebook.com/slovakshowbizsk.

0_ plagat_SHOWBIZ

Zdroj: Propaganda House s.r.o.
Foto: René Miko