Thomas Puskailer chystá po úspešnom turné klip s Evou Mázikovou!

Spevák Thomas Puskailer má za sebou najväčšie výchovné turné v slovenskej histórii. Prešiel takmer 15 tisíc kilometrov a počas cesty napočítal 7680 jám.

Vždy usmiaty krásavec rozdal 15 tisíc podpiskariet a vypil 542 litrov vody a 420 litrov kávy. Po náročnom dvojmesačnom výkone sa pustil do ďalšieho projektu! Nakrúca klip na singel „Som tvoj“, ktorý naspieval so speváčkou Evou Mázikovou.

1.Eco Tour

Thomas Puskailer si nedopraje oddych. Nedávno absolvoval megaturné, ktoré môžme označiť za najväčšie výchovné turné v dejinách Slovenska. Po celej republike odohral 29 koncertov pre vyše 15 tisíc detí a študentov!

„Je to úžasný pocit. Absolvovali sme paralelne dve turné – Eco Tour a Eco Glass Tour. Prešli sme celé Slovensko a spoznal som rôzne mestá, dediny, športové haly, zaujímavých ľudí aj slovenské tradície.“ Sumarizuje Thomas Puskailer.

Thomasove koncerty považujú odborníci za nový smer, ktorým sa majú uberať výchovné koncerty. Program mal myšlienku a dokonalé výtvarné a hudobné spracovanie. Ideálne bolo interaktívne zapojenie detí do celého príbehu.

„Slovensko má prekrásnu prírodu, ktorú musíme chrániť a pomáhať jej. Ďakujem všetkým, že som to mohol zažiť. Nedalo by sa to bez pomoci môjho manažéra Róberta Mapleho,  moderátora Martina Madeja,  mojej manželky Abbie. A bez organizácií Strom života a Zväz sklárskeho priemyslu SR a Recyklačného fondu SR, ktoré nás podporili.“ Nadšene ďakuje Thomas Puskailer.

[vimeo]https://vimeo.com/70283936[/vimeo]

Spolu s Thomasom si na turné zaspievala aj slovenská speváčka Mária Čírová aj Martin Madej. Skvelé tanečné výkony predviedla skupina The Pastels a tanečníčky z RDS Company. Študenti boli nadšení!

„Zažila som najkrajšie pocity. Smiech, zábavu a šíriaci sa optimizmus. Nádherný spev Thomasa Puskailera, ukážky spôsobov ako chrániť našu Zem a úsmev na tvárach detí sa niesli celým koncertom. Všetky vystúpenia boli úžasné a ja len dúfam, že taký jedinečný okamih ešte zažijem.“ S radosťou opísala dojmy Soňa Jasenčáková.

[vimeo]https://vimeo.com/71028912[/vimeo]

„Na koncerte sa mi páčilo úplne všetko – ukážky celebrít, pesničky, tanec, rozhovory o skle, ceny, o ktoré sa mohlo súťažiť, aj autogramiáda na záver. Podľa mňa to bol konečne koncert na úrovni. Verím, že všetci sme si zobrali nejaké to ponaučenie a budeme sa snažiť robiť náš svet lepším a krajším.“ Tešila sa z predstavenia Simona Kručinská.

Teraz pracuje Thomas na ďalšom projekte. Pripravuje klip na skladbu „Som tvoj“, ktorú naspieval so speváčkou Evou Mázikovou. Detaily z nakrúcania si zatiaľ obaja interpreti nechávajú pre seba, fanúšikovia sa však určite majú na čo tešiť. Nielen na nový klip, ale aj na ďalšie turné so skladbami z Thomasovho albumu „Make Believe“.

Zdroj: Propaganda House s.r.o.
Foto: archív Eco Tour