Thomas Puskailer bude v lete vystupovať v novej televíznej šou „Heslo“.

Thomasovi Puskailerovi ide karta! Získal zaujímavý job v novej televíznej šou „Heslo“ a jeho turné „Po Slovensk(i)y Tour“ je doslova triumfom. Počas celého leta uvidíme úspešného speváka na televíznej obrazovke. Do novej relácie televízie JOJ si ho autori vybrali prostredníctvom konkurzu, očarila ich Thomasova milá slovenčina s akcentom, ale najmä krásny spev. Slovenský spev oceňujú aj spevákovi fanúšikovia.

Ukázalo sa to na aktuálnom „Po Slovensk(i)y Tour“, kde Thomas spieval pred vypredaným publikom a pre veľký úspech pridáva ďalšie koncerty. Jeho vlastné piesne, ku ktorým slovenské texty napísal skvelý Martin Sarvaš, ale aj „poslovenčené“ hity zahraničných spevákov ako Justin Bieber, Enrique Iglesias, či Sting, sa stretli s mimoriadnou odozvou! Nenechajte si ujsť niektorý z pridaných koncertov Thomasa Puskailera! Prvý bude už 30. júna v Nitre.

Thomasovi Puskailerovi sa mimoriadne darí. Jeho aktuálne turné je také úspešné, že pridáva ďalšie koncerty a navyše získal aj lukratívny televízny job! Od 6. júla ho fanúšikovia  uvidia každý štvrtok na JOJke v novej relácii „Heslo“. Je to zábavná šou so známymi osobnosťami, ktoré budú súťažiť vo dvojiciach a hádať pojem ukrytý na lístku. Dvojice sa budú striedať, no Thomas bude ako hudobný sprievod súčasťou každej relácie. Moderovať bude Milan „Junior“ Zimnýkoval.

„Ozvali sa tvorcovia šou a sa spýtali sa, či mám záujem prísť na casting do nového televízneho projektu. Opísali o čom to bude a rovno sa mi to zapáčilo. Išiel som na casting a vybrali ma. Otestovali si moju slovenčinu, ako spievam a potom sa ohlásili. Povedali mi, že moje čaro je v tom, že mám iný pohľad na slovenské slová, ktoré budú základom šou. Niekedy sa aj pomýlim a poviem slovo, ktoré v slovenčine ani neexistuje. Vždy potom z toho vznikne nejaká sranda,“ vraví natešený Thomas Puskailer.

Thomasov čarovný akcent bol teda podľa autorov relácie výhodou, no presvedčilo ich najmä to, že krásne čisto spieva. Toto všetko oceňujú aj fanúšikovia mladého umelca. Ukázalo sa to na aktuálnom „Po Slovensk(i)y Tour“.

„Mal som vypradené – napríklad v Bardejove, či v Michalovciach. To je po prvýkrát, čo sa predali všetky lístky na môj koncert a veľmi si to vážim. Je to to najlepšie čo sa mi mohlo stať. Je to iné, ako keď idem na nejaký event, kde hrá viac kapiel. Tu prišli ľudia špeciálne na môj koncert, počúvajú moje pesničky a ich reakcie sú neskutočné. Zistil som tiež, kto sú moji fanúšikovia. Je medzi nimi predovšetkým veľa dievčat a žien všetkých vekových kategórií. Na tomto turné im spievam po slovensky a to sa im veľmi páči. Či už sú to pretextované hity zahraničných spevákov, alebo slávne pesničky slovenských kapiel. Na žiadnom koncerte napríklad nesmela chýbať skladba „Úsmev“ od Modusu. Úsmev je totiž súčasťou môjho života, tak táto pieseň ideálne zapadá do turné,“ dodáva Thomas Puskailer.

Na koncertoch Thomas spieva vlastné piesne, ku ktorým slovenské texty napísal skvelý Martin Sarvaš, vrátane aktuálneho singla „Čakám na zázrak“, ale aj „poslovenčené“ hity zahraničných spevákov ako Justin Bieber, Enrique Iglesias, či Sting. Záujem je taký veľký, že Thomas pridáva ďalšie koncerty.

„V každom meste bola iná atmosféra, ale všade bolo úžasne. Napríklad v Prievidzi sa ľudia úplne odviazali, začali tancovať a spievať. Pre mňa to bolo úžasné! V Dunajskej Strede to zas bolo akoby sme bol jedna veľká rodina. Všetky koncerty boli unikátne. Teším  sa na ďalšie,uzatvára Thomas Puskailer.

Thomasa teda čaká pracovné leto, ale nájde si čas aj na oddych. Okrem účinkovania v televízii a koncertovania, aj tento rok organizuje s manželkou Abbie umelecké tábory. Všetky informácie o aktivitách a o koncertoch Thomasa Puskailera nájdete na: www.thomaspuskailer.com alebo na: www.facebook.com/puskailerthomas/events.

„Po Slovensk(i)y Tour“
30.6 Nitra, Coffee Tree Friends
1.7 Bojnice, Záhrada mestskej knižnice
15. 7. – Kúty – U Cugú
16. 7. – Devínska Nová Ves – Penny coffea
13. 8. – Nitra, Bearded Brothers bistro
21. 9. – Dudince, kinosála Diamant

Zdroj: PH