Therapy Sessions Czech Republic už za týždeň v Českých Budějoviciach!

Nejtvrdší drum&bassová párty na světě slaví 10 let své existence a v rámci celosvětového turné její jedinečnou atmosféru již po sedmé zažijete na vlastní kůži v Českých Budějovicích, v ČR letos opět exkluzivně! Pět zahraničních hvězd a k tomu další dvě desítky DJs na třech stagích, YOU NEED THERAPY!!!

Kupujte lístky zde. Vstupné na místě činí 299,- (500,- VIP striktně omezený počet).
FB událost: https://www.facebook.com/events/1403220369898447

V navýsost krutém lineupu se v ČR poprvé představí živý projekt Goldberg Variations, za kterým stojí The Panacea, legendární producent, DJ a nositel kovového chrupu z Německa, a Limewax, mladý producentský génius z Ukrajiny žijící v Holandsku. Poprvé si u nás v republice zahraje také eRRe ze Španělska, který na současné hard D&B scéně míří hodně vysoko. Dave Edwards z Anglie bude reprezentovat projekt The Sect, letitou stálici a jedničku na poli technoidního D&B. Také italský Lowroller je nepřehlédnutelnou postavou jak na drum&basssové tak hardcorové scény, jeho hranice bořící styl crossbreed mu vynesl respekt a hraní na obřích festivalech jako Masters of Hardcore či Dominator.

Headlinery na hlavní stagi podpoří Sicktek ze Slovenska, M4d.doc, Hanzall vs. Dukor a vítěz DJ videocontestu. Druhá stage (Beatz.cz D&B) se ponese převážně v rytmu o něco lehčího a melodičtějšího drum and bassu a zahrají zde Jonny Player vs. Tao Maffa, Hellsmith vs. Clipper, Dirty Boy vs. Brock, Tubus, Weed, Syndrome, Kejleb a Lollita /CZ/. Na třetí miniaturní Fresh Beatz stagi si můžete vychutnat poklidnější rytmy breakbeatu, house music a dubstep od Thinngyho, Morfa a Sickyho.

Sledujte náš web: https://www.therapysessions.cz
FB fanpage: https://www.facebook.com/therapycz

Těšíme se na vás v pátek 15. 11. v Gerbeře v Č. Budějovicích!

TSCZ13_Web_All-Logos

Zdroj: Therapy Sessions Czech Republic