The.Switch vydávají nový singl Pravda, tentokrát rovnou s klipem!

Kapela dle slibu svým věrným fans pokračuje ve vydávání singlů, které podporuje také vizuální stránkou. Kapela si po dobu své existence zakládala na politické nestrannosti a soustředila se zejména na hluboké, a místy dost temné, emoce.

Shoda náhod však současné dění spojila s vydáním nového singlu a tak se vše může zdát zcela jinak: „Tohle pro nás znamená fakt moc. Dlouho nám tak hluboce nesednul text a ne vždy se povede, že už když ho čteme, okamžitě v něm slyšíme jeho hudební vyjádření.

Píseň PRAVDA je o pluralitě názorů, o tom, že každý leckdy máme svoji pravdu, za kterou bychom i položili život.. a to na jedné i druhé straně barikády. Je leckdy krutá, nemilosrdná, občas působí bolest a utrpení. Většina válek vznikla kvůli střetu dvou různých pravd.

Tuhle píseň, díky dění na Ukrajině, prožíváme víc než kdy dřív. I když nevznikla jako reakce na aktuální konflikt, nedokážeme se ubránit jejímu spojování právě s touto odpornou válkou“ dodává kapela

Premiéra emotivního videoklipu, který ztvárnil Michal Skořepa (znám např. z působení ve skupině Stroy) je již dnes v osm večer za přítomnosti celé skupiny!

Zdroj: TS