Tanečný festival LET IT ROLL Slovakia predstavuje svojich headlinerov!

Na druhom ročníku slovenskej verzie najväčšieho drum and bass festivalu v strednej Európe Let It Roll, ktorý sa, odohrá počas víkendu 22. -23. Júna v rekreačnom stredisku Duchonka, vystúpi opäť dnb špička na súčasnej svetovej scéne.

Dve hlavné pódia budú hostiť skutočne pestrý výber interpretov tohto čoraz populárnejšieho zlámaného tanečného štýlu. So svojou live show sa predstaví štvorčlenná francúzska formácia Dirtyphonics, ktorá zakaždým zvalcuje parkety festivalov a klubov na celom svete. Chýbať samozrejme nebudú ani skutočné anglické legendy drum and bassu ako Ed Rush, Aphrodite, Friction či LTJ Bukem so svojim dvorným MC Moose. Mladšiu generáciu budú reprezentovať liquidfunkovo tanečná bratská dvojica Brookes Brothers a o niečo úderneší tandem Tantrum Desire. Úplne mladá krv, a to priamo známeho vydavateľstva Hospital records, bude v zastúpení čoraz hviezdnejšej dvojice Fred V & Grafix.

Súpis interpretov na Let It Roll open air Slovakia bude tradične aj so záberom na tvrdší štýl drum and bassu. Sekundárny [[[Trident stage bude každý deň hostiť inú oficiálnu noc v znamení známeho vydavateľstva. Piatková Trust In Music label night prinesie nemeckú dvojicu Neonlight a taktiež nerofunkové austrálsko-rakúske duo Rregula & Dementia. Sobotňajší večer tohto pódia bude jednoznačne najtvrdší z celého program. Vydavateľstvo Forbidden Society recordings prinesie tú najobávanejšiu zostavu djov. Mená ako Donny, Katharsys, Computerartist a samotný majiteľ rovnomenného labelu Forbidden Society sú zárukou toho najobávanejšieho tanečného šialenstva.

Program festivalu sa oproti minulému roku rozrastie ešte aj o špeciálne tretie charitatívne pódium, výťažok z ktorého bude kompletne venovaný organizáciám pomáhajúcim tým najzraniteľnejším – deťom. Na tomto stagei dostanú šancu prevažne začínajúci dji, ktorých výber bude zahájený už v najbližších dňoch…


“Už prvý ročník Let It Roll Slovakia 2011 sa stal jednoznačne najväčším čisto elektronickým open air festivalom so vstupným na Slovensku! Spomienky na krásnu vibrujúcu atmosféru zaplneného areálu, pri vodnej nádrži Duchonka predznačujú veľký úspech aj pre tohtoročné vydanie” dodáva pr manažér Jozef Šiarik.

Dvojdňové vstupenky na festival Let It Roll open air Slovakia zakúpite v sieti Ticketportal za aktuálnu cenu 21,90 €. K dispozícii sú aj VIP vstupenky, prinášajúce množstvo extra výhod. Cena VIP je počas celého predaja 33,90 €.

Viac informácii nájdete na oficiálnom webe festival www.letitroll.sk

LIR Slovakia

Zdroj: LiR
Publikoval: Redakcia GREGI.NET