Tajomstvo (acapella cover Zuzany Smatanovej)

20.1.2023 vydala slovenská speváčka Zuzana Smatanová novú pieseň s videoklipom s názvom Tajomstvo, ktorá je titulnou piesňou k filmu Slúžka. Spevákom z vokálnej skupiny For You sa zapáčila a hneď sa pustili do spracovania minútovej verzie skladby bez hudobných nástrojov. Acapella cover umiestnili na svoje sociálne siete, kde neunikol pozornosti samotnej autorky, ktorej sa cover páči a pozdieľala ho na svojich účtoch sociálnych sietí.

Minútové video má v súčasnosti na sociálnej sieti Facebook viac ako 32.000 zhliadnutí a krásny komentár od Zuzany Smatanovej.

Speváčka vokálnej skupiny For You Katalin sa k piesni vyjadrila: „Ešte nikdy sme neupravovali a nespievali skladbu od Zuzany Smatanovej, tak verím, že teraz nastal ten správny čas. Keď Zuzana Smatanová vydala pieseň Tajomstvo, hneď sme vedeli, že sa ju pokúsime spracovať ako minútovú acapella verziu, lebo sa nám zapáčila na prvé počutie.“

For You verí, že sa originálna skladba Tajomstvo uchytí v rozhlasovom vysielaní a poslucháči ocenia aj ich verziu bez nástrojov.

Vokálna skupina For You už druhý rok produkuje minútové videá, ktoré umiestňuje na svoje sociálne siete a zároveň na stránku YouTube. Skladby vo videách sú v rôznych jazykoch a skupina For You si do nich občas pozve aj zaujímavého hosťa.

Zopár ukážok minútových videí z produkcie For You:
The Weeknd – Save Your Tears (s Denisom Lachom) https://youtu.be/6EwxcWER9vg
Ed Sheeran – Overpass Graffiti https://youtu.be/L7ZCO_iwWSA
Calm down – Rema, Selena Gomez https://youtu.be/KngVexGjLzk

Zdroj: TS