Synthesia: Už tento víkend!

Synthesia s poradovým číslom 7 nám klope na dvere. Už túto sobotu budú mať všetci fanúšikovia klubovej elektroniky možnosť zabaviť sa na house music tak, ako sa patrí. Žiadne kolotoče, žiadne hity rádia xyz, večer bude o čistej klubovici v réžií žánrov deep, progressive house a tech house, šmrcnutý atraktívnym techníčkom, ktoré vám zaručí hodiny zábavy a chuti tancovať.

Na úvod vás privíta naša rezidentská dvojka pmc a Tomin, ktorí vás zohrejú na optimálnu hudobnú teplotu. Telesnú teplotu vám potom zvýši náš exkluzívny warmup dj Dandy, reprezentujúci to najlepšie od našich južných susedov. Dandy je starý skúsený klubový harcovník, ktorý presne vie, čo na vás bude platiť a jeho warmup postaví na nohy aj najväčších spáčov. A keď už bude teplota v bode varu, dá si vás do parády náš hlavný šéfkuchár Eelke Kleijn. Písať neustále o tom, ako neskutočne dobre Eelke hrá, je snáď zbytočné, no ak stále nie ste presvedčení o jeho schopnostiach, ponúkame vám jeden z jeho legendárnych setov z najlepšieho klubu Južnej Ameriky – Warung beach club:

Dezert po hlavnom jedle bude opäť rýdzo slovenský. Sme radi, že po Southboyovi môžeme dať šancu ďaľšiemu talentovanému djovi, ktorý s nami zdieľa vkus aj vášeň pre kvalitu a precíznosť djského umenia. Košický rodák RiZa nás svojim soundom jednoznačne presvedčil o tom, že na Synthesiu patrí. Je aktívny fanúšik hudby už od jeho útlych čias a začínal typicky neslovensky najskôr vlastnou tvorbou, keď čerpal inšpiráciu predovšetkým od legiend ako Prodigy alebo Daft Punk. K djingu sa dostal už na prelome milénia, keď ho oslovila industriálna techno scéna a z bežného konzumenta sa stal zarytý fanda rovnej elektroniky.

RIZA

Djský vkus mu v priebehu rokov formovali osobnosti scény ako John Digweed alebo Hernan Cattaneo a postupným vývojom sa upravil jeho osobný štýl na dnešnú zmesku temného progressivu, techhousu a melodického techna, ktorá odráža aktuálnu špičku undergroundovej scény a perfektne sadne do dramaturgie nášho večera. Keď prídete do Košíc, môžete ho nájsť pravidelne hrávať v podnikoch ako ViNyL club alebo Jazz Cafe.  RiZa bude ako posledný dj hrať v správne svižnom tempe a my sa už tešíme na jeho premiéru na západe Slovenska. Jeho aktuálny set, ktorý nás presvedčil, si môžete vypočuť aj vy:

To je zároveň aj výzva pre všetkých, ktorí vedia spáchať niečo podobné a zatiaľ nám nič neposlali alebo nám aj poslali a neprešlo to – nevzdávajte to, naozaj dáme šancu každému, kto si ju zaslúži. E-mailová schránka dj@media4m.sk stále funguje.

Čo ešte dodať ? Pre všetkých ne-Trnavčanov, klub Europa2point nájdete na adrese Zelený kríček 2, Trnava a pridávame aj mapku, aby ste náhodou nezablúdili:

EK mapka

Vstupné je 7 EUR normál a 10 EUR VIP, no ak sa zastavíte v Café Venezia na rovnakej adrese ako klub, možno ešte budú mať aj špeciálne zľavnené lístky v cene 5 EUR normál a 7 EUR VIP. Možnosť zažiť dve prestížne zahraničné housové mená v tejto cene tu po Synthesii opäť dlho nebude!

Tešíme sa na vás a dopredu ďakujeme každému z vás, kto príde podporiť kvalitnú klubovú hudbu v našich kluboch.

Synthesia: Eelke Kleijn & Dandy
18. februára 2012 (sobota)
Europa2point / Trnava
EELKE KLEIJN / Outside The Box (NL)
DANDY / Truesounds.hu (HU)
Suppport: Tomin, Pmc, RiZa
https://www.facebook.com/events/366686686681564/
https://www.facebook.com/SynthesiaSK
https://www.eelkekleijn.nl

Synthesia

Zdroj: Synthesia
Publikoval: Redakcia GREGI.NET