Swingy Mama si v sobotu dáva rande s Balkánom.

Prvýkrát v tomto roku sa electro-swingoví nadšenci z Bratislavy a okolia zídu v Nu Spirit Clube na electroswing night Swingy Mama. Príďte sa aj vy nechať uniesť vírom tanca a atmosférou zlatej éry swingu!

Do vášnivého tanca vám zahrá taliansky matador DJ FARRAPO, ktorému bude sekundovať žilinský gentleman DJ DayD. Počas celého večera bude DJ-ov doprevádzať saxofonista Serious SAX . Na spodnom floore to rozbalí balkánska dvojka Gadjo & Julah.

DJ GADJO.CZ (Radio 1 / Prague)

Pestrá a temperamentná hudobná selekcia ako z narodeninového večierka Fridy Kahlo alebo balkan beats fiesty v centre Berlína. Posledné roky vystupuje po celej Európe najčastejšie v Londýne, Berlíne alebo Bukurešti. V Prahe na Novej Scéne Národného divadla a na palube divadelnej lodi bratov Formanov organizuje obľúbené tančiarne BALKAN THEATRE.

gadjocz

Vystúpil na pódiách s Caravane Palace, Parov Stelar, Gotan Project, Goran Bregovič, Gogol Bordello alebo Spanish Harlem Orchestra. Viac ako 15,rokov vysiela na pražskej rozhlasovej stanici Radio 1 world music reláciu Všechny hudby světa. V Nu Spirite očakávajte tančiareň plnú divokého balkánu, klubového world’n’bassu, chytľavého gypsy latina, rock’n’rollových tetovačiek alebo teraz módného electroswingu.

www.radio1.cz/djs/54-gadjo-cz/
https://www.facebook.com/GADJO.CZ/

Julah

Perkusionista ethno bandy Capre, DJ a občasný producent. Vo svojich pestrých setoch mixuje hudbu mnohých žánrov a mnohých kútov sveta, najmä Balkánu, južnej Európy a Ameriky. Julah má za sebou hrania nielen doma, ale aj v Poľsku, Maďarsku a Česku, na jednom pódiu spolu s hudobníkmi ako Boban Markovic Orkestar (SRB), Los Chilakillerz (MEX) či Sena Dagadu (GHA).

farrapo

EVENT:
www.fb.com/events/457817937737422/

ENTRY:
20.00 – 22.00 > FREE
22.00 – 03.00 > 5€
03.00 – finish > 3€

web

Zdroj Nu Spirit