SUPERTRAMP CLASSICS V podání skupiny Logicaltramp (UK) s Gary Hopkinsem!

Před téměř 50 lety založili britskou hudební formaci Supertramp dva úžasní muzikanti – klávesista Rick Davies a multiinstrumentalista Roger Hodgson. Začala se tak psát kapitola jedné z nejvlivnějších pop a art rockových hudebních skupin. Do roku 2002 vzniklo 11 alb, z nichž nejvýznamnější jsou Breakfast In America (1979), Famous Last Words (1982), Crisis? What Crisis ? (1975) a Crime of The Century (1974).

27.4.2018 Sono Centrum Brno od 19:30 h

28.4.2018 Kongresové centrum Zlín od 20:00 h

V roce 2015 Supertramp přerušili koncertní činnost, saxofonista Supertramp John Hellivell však začal vystupovat na koncertech londýnské kapely Logicaltramp, která se stala dočasně hlavním pokračovatelem Supertramp v koncertním provedení. V České republice čekají fanoušky skvělé hudby Supertramp v roce 2018 dva koncerty Logicaltramp. Poprvé zde zazní slavné hity ze 70. a 80. let naživo, a to v pátek 27.4.2017 ve brněnském Sono Centru a o den později 28.4.2017 v Kongresovém centru ve Zlíně. Oba tyto sály nabízejí nejvyšší zvukové a akustické kvality.

Těšit se můžete na všechny slavné hity, jako např. School, Ain’t nobody but me, Breakfast in America, Easy does it, Lord is it mine, Goodbye stranger, Surely, Bloody well right, Dreamer, Rudy, Take the long way home, From now on, Hide in your shell, You started laughing, It’s raining again, Fool’s overture, Cannonball, The logical song, Don’t leave me now, Give a little bit a Crime of the century.

Formace Logicaltramp (UK) se v ČR představí v následující sestavě:

Gary Hopkins – vokály, klávesy, kytary
Tamas Csemez- vokály
Anthony Clayton – kytary
Laurent Hunziker – saxofon
Serge Sainte Rose – piano, klávesy
Adam Aggiss – bubny
Alex Kundig – baskytara, doprovodný vokál

Vstupenky na unikátní koncertní představení koupíte v síti Ticketpro – www.ticketpro.cz.

Informace o projektu naleznete zde https://www.logicaltramp.com/

Zdroj: TS