Superstar Katy Perry oznamuje termíny európskeho turné 2015, zavíta aj do Bratislavy!

V nadväznosti na obrovský úspech svojich aktuálnych koncertov vo Veľkej Británii, ktoré zožali nadšené recenzie od fanúšikov aj kritikov, globálna superstar Katy Perry dnes oznámila, že sa znovu v roku 2015 vydá do Európy a predstaví sa v 18 krajinách so svojím ohromujúcim programom ʺPrismatic World Tourʺ

Svetová superstar Katy Perry vydala v minulom roku svoj tretí štúdiový album s názvom „PRISM“, ktorý vyšiel v októbri 2013. „PRISM“ debutoval na prvom mieste rebríčka iTunes v 97 krajinách a nahrávka dosiahla rekord predajnosti v speváčkinej kariére. Z titulu sa celkovo predalo viac ako 6 miliónov kópií v priebehu šiestich mesiacov od jeho vydania. Prvá skladba z albumu, „Roar“ sa stala celosvetovým hitom – umiestnila sa na prvom mieste v rebríčku iTunes v 96 krajinách a zároveň je to speváčkina ôsma pieseň, ktorá sa dostala na vrchol amerického rebríčka „Billboard Hot 100 Chart“. Zo singlu „Roar“ sa odvtedy predalo viac ako 10 miliónov kópií po celom svete a stal sa najpredávanejším v kanadskej histórii. Ďalší singel „Dark Horse“, úspešne pokračoval a umiestnil sa na 1. mieste v 38-ich krajinách na iTunes a v top 5 v ďalších 90 krajinách na celom svete.

V roku 2013 sa Katy Perry stala svetovo najviac sledovanou osobnosťou na sieti Twitter, bola menovaná globálnym veľvyslancom UNICEF, získala nomináciu na dve ceny Grammy (Skladba roka a Najlepší popový sólový výkon), taktiež nedávno získala cenu za najlepšiu speváčku v roku 2013 na MTV European Music Awards

Katy Perry je aktívna na viacerých frontoch, napr. v Saturday Night Live, partnerstvo s Good Morning America, American Music Awards, Ellen a ďalšie v Spojených štátoch: na svojom konte má veľké promo akcie s MSN a Visa v Kanade; X – Factor, Graham Norton, Jingle Bell Ball & iTunes Festival vo Veľkej Británii, Le Grand Journal vo Francúzsku; Schlag Den Raab & The Voice v Nemecku; X – Factor & Sunrise v Austrálii; X – Factor v Taliansku ; Music Station & Sukkiri v Japonsku a ďalšie.

Prvá etapa svetového turné Katy Perry bola zahájená tento mesiac vo Veľkej Británii, následne boli na zoznam pridané aj termíny európskych koncertov, ktoré Katy Perry budúci rok absolvuje.

27/2/2015 BRATISLAVA SLOVNAFT ARENA
VSTUPENKY   NA www.xl.sk
OFICIÁLNY PREDAJ VSTUPENIEK BUDE ZAHÁJENÝ 4. 6. 2014 O 10:00 HODINE 

Prvé koncertné termíny pre rok 2015 sú nasledovné :

FEBRUÁR
Po        16 Barcelona Palau Sant Jordi
Ut         17 Montpelier Park Suite Arena
Pia       20 Lyon Halle Tony Garnier
So        21 Milan Mediolanum Forum
Po        23 Praha 02 Arena
Ut         24. Krakov Krakov Arena
Št         26 Viedeň Stadthalle
Pia       27 Bratislava Slovnaft Arena

MAREC
Ne        01 Zurich Hallenstadion
Po        02 Mnichov Olympiahalle
St         04 Antverpy Sportpaleis
Št         05 Kolín nad Rýnom Lanxess Arena
So        07 Herning JYSKE Bank Boxen
Po        09 Amsterdam Ziggo Dome
Št         12 Hamburg O2 World
Pia       13 Berlín O2 World
Ne        15 Riga Arena
St         18 Helsinki Hartwall Arena
Pia       20 Oslo Telenor Arena
Ne        22 Stockholm Globe

katy-perry_poster_a1_c_147

Zdroj: XL