Summer Vibration Open Air

Jako se živý organizmus přirozeně adaptuje na nenadálé podmínky, přizpůsobili jsme se i my současné výjimečné situaci.

Na sobotu 27. června 2020 jsme pro vás připravili venkovní klubovku Summer Vibration, která se uskuteční na zahrádce klubu Nětčice, a to v prozatím avizovaném čase mezi 15. až 23. hodinou. Slůvko prozatím je zde zcela namístě, neboť situace se den ode dne proměňuje a možnost, že se budeme bavit až do rána, není nereálná.

Jak název a datum napovídá, akce bude vítáním optimistického léta, nastartováním lepších časů. Rozvibrují ji jak beaty techna, jehož je starý dobrý klub na kopci kolébkou, tak i jemnější sound house a tech-house. 

Kdo vám na tomhle speciálu zahraje? Jsme velmi rádi, že naše pozvání přijal rodák z britského Notthinghamu, který se před dvaadvaceti lety přestěhoval do Prahy, kde započal svou kariéru. Po dvou letech hraní získal residenturu klubové noci Climax v pražské Roxy, která se koná dodnes a kterou britský časopis Mixmag popsal jako „epicentrum zdravé house scény v České republice“. Někteří už tuší, že mluvíme o živoucí legendě české house music – Chrisovi Sadlerovi. Ten se tak vedle pořádání akcí a djingu věnuje vlastní tvorbě a labelu Climax Digital Recordings.

Pro někoho z nedaleké Skalice, pro jiné zahraniční host. Ať tak či onak platí, že dorazí dj Neusanf, kterému nejsou cizí ani styly jako Afrohouse, UK Garage, Jackin, Downtempo.

Následující host se elektronické hudbě věnuje již 30 let a má tak za sebou mnoho počinů, včetně založení vlastního labelu Naked Records. Za touto značkou se neskrývá nikdo jiný než dj Luis.

Posledním pánem z techhousové rodinky tohoto večera bude spoluzakladatel festivalu Djs4charity, který není v místních luzích a hájích rozhodně neviditelný, dj Josh Singer.

Zástup zveřejněných jmen doplňuje také dj, který se na scéně pohybuje přes dvacet let, v rámci nichž vybudoval známou a úspěšnou pořadatelskou agenturu Strobe. Ta stála u zrodu parties na uherskohradišťsku. Za mix se postaví dj Lucasch a provede Vás směsicí techhouse, elektra a techna.

Rozátčet ozubená kolečka šlapající techno party bude také producent a dj Endlok, zástupce kyjovského labelu Techno Terrorist! Hudební fajnšmekr představí netradiční pojetí techna a bass music inspirované především současnou UK scénou.

Od drum & bass plotny a svého vinyl shopu drumandbassvinyl.cz si odskočí dj Soldik, kterému techno nikdy nebylo cizí a pro náš večer si připraví speciální nálož tribalu.

Jak už bývá zvykem, na naší akci nemůže chybět rezidentní zástupce. Nositelem tradice bude tentokrát nikdo jiný než veterán při síle, techno mág(istr) Paul Hawk. Jeho kufr plný vinylů dává příslib řádného techno diktátu jak vystřiženého z jančovkového pekla.

Kromě super hudby se můžete těšit na výběr kvalitních vín, piv okolních výrobců a také něco dobrého k snědku.

Další podrobnosti k akci budou následovat.

Summer Vibration Open Air
Sobota 27. 6. 2020
Kyjov, Zahrádka klubu Nětčice (Kostelecká 2650/2a, 697 01 Kyjov)
Chris Sadler, Luis, Lucasch,
Paul Hawk, Soldik,
Neusanf /SK/, Josh Singer, Endlok
Vstupné 150 CZK / 6 EUR
Fb událost: https://www.facebook.com/events/1436655963210420/
https://www.facebook.com/sound44com/
https://www.facebook.com/klubnetcice/
https://www.instagram.com/sound44com/

Zdroj: TS