Šumava Rocks 2012: Sušický festival ozdobia Tata Bojs, Matìj Ruppert aj Roman Holý!

Příjemné prostředí nádherného areálu poblíž řeky Otavy, k tomu skvìlá muzika. Hudební festival Šumava Rocks chystá další, v pořadí již devatenáctý ročník! V sobotu 14. července do Sušice přijede opìt řada zajímavých interpretù, vystoupí například legendární Tata Bojs či Roman Holý s Matìjem Ruppertem. Šumava Rocks opìt probìhne jako Memoriál Radka Holého.
Na pódiu festivalu Šumava Rocks zářila řada českých i zahraničních hudebních hvìzd, na přídìl dobré, kvalitní muziky se fanoušci v Sušici mohou tìšit i letos. Seznam kapel a interpretù 19. ročníku opìt slibuje pořádný nářez. Možná právì proto Šumava Rocks do Sušice každý rok láká stovky nadšencù, jde o jednu z nejvìtších hudebních akcí na Šumavì. 
Poprvé v historii na festival zavítá kapela Tata-Bojs, pražská formace vlastnící desítky hudebních ocenìní. Předvede se hiphopová formace PSH, vystoupí členové Monkey Business Roman Holý s Matìjem Ruppertem, trash-popová skupina 100°C a dorazí i Ema Brabcová s kapelou Luno. Rozjezd festivalu a afterparty obstarají Dj Maceo, Dj Friky a Dj Robot. 
Šumava Rocks se naposledy uskuteční ve „starém“ areálu ostrova Santos, který od srpna projde rozsáhlou rekonstrukcí a inovací. V případì deštivého počasí jsou pro fanoušky připravené stany, samozřejmostí je široká nabídka občerstvení. 
Oproti loňsku se festival vrací k tradičnímu červencovému termínu. V kalendáři si zaškrtnìte sobotu 14. července, start hudební produkce je naplánován v 18 hodin. V rámci festivalu opìt probìhne losování tomboly o zajímavé ceny. Celým večerem provází festivalová stálice, režisér Zdenìk Suchý. 


ŠUMAVA ROCKS 

14/7/2012 Ostrov Santos Sušice 

start 18.00

cena vstupného: 250/300Sumava_ Rocks_2012.jpg


Zdroj: Offpark
Publikoval: Redakcia GREGI.NET