Sto Múch a Korben Dallas v Klube za zrkadlom!

Skupinu STO MÚCH netreba nikomu zvášť predstavovať, pretože ide bez pochýb o jednu z najlepších slovenských koncertných kapiel, ktorej živé vystúpenia ako aj štúdiové počiny pútajú pozornosť širokej verejnosti.

Táto partia spájajúca ekologický funky underground s podpolianskym a horehronským folklórom má na konte už tri albumy (Z Hrušky Dole, Fšehochuť a aktuálny Skorotlčúce) – všetky pod producentskou taktovkou Andreja Šebana.

V súčasnosti koncertuje STO MÚCH v zložení: Juraj Haško – klávesové nástroje, spev, Marcela Vilhanová – spev, saxofón, akordeón, Lucia Žiaková – spev, Martin Novák – gitara, Miroslav Páv – basová gitara, Ján Fiala – bicie nástroje

Bláznivé kostýmy, nápaditá choreografia a hlavne živelná chuť improvizovať robí z ich koncertov nezabudnuteľné zážitky – prídťe si vypočuť skladby z nového albumu naživo!

Úlohy predkapely sa zhostí bratislavská skupina Korben Dallas, ktorá vznikla po rozpade zoskupenia Appendix. Kapelu tvoria gitarista a spevák Juraj Benetin, basgitarista Lukáš Fila a bubeník Ozo Guttler. Na svojom debutovom albume Pekné cesty, ktorý vydalo nezávislé vydavateľstvo Hev-Het Tune skupina prezentuje svoj posun od funk-rockovej razancie k premyslenému hudobnému pohrávaniu sa s textami a alternatívnym štýlovým fúziám rôznych žánrov.

Korben Dallas si na hudobnej scéne spravili meno aj vďaka muzikantsky prepracovaným cover verziám piesní od La Roux či Tori Amos.

Priďte si aj vy užiť to najlepšie z aktuálnej koncertnej scény – STO MÚCH a Korben Dallas v Klube za zrkadlom.

Dátum: 19.4.2012
Začiatok koncertu: 20:00
Vstup: Predpredaj: 5 Eur
Na mieste: 7 Eur
Predpredaj: www.ticketportal.sk

Sto much

Zdroj: KZP
Publikoval: Redakcia GREGI:NET