Stevie Heart zremixoval song o pirátoch „Love Pirate“, výsledkom je svieži singel!

Stevie Heart sa spojil s jedným z najlepších slovenských producentov Vladom „Randym“ Gnepom a výsledkom je svieži song! Do tanečného jazyka „preložili“ Stevieho skladbu „Love Pirate“ z albumu „Simple Life“, čím skladba získala celkom nový rozmer! Remix s letným nádychom má fanúšikov aspoň na chvíľu preniesť do teplých prázdninových dní a pripomenúť im, že studená zima netrvá večne. Pieseň o láske a hľadaní cesty k nej má dobrodružný text. Chalani veria, že skladba sa ujme a poteší nielen milovníkov leta! 

Spevák a skladateľ Stevie Heart predstavuje originálny remix „Love Pirate“! Skladba je dôkazom, že mladý nadšenec jazzu a iných náročných menšinových žánrov má rád aj elektronickú hudbu.

„Od malička ma ovplyvňovali mnohé hudobné štýly, electronic dance music nevynímajúc. Už dávnejšie som uvažoval nad tvorbou aj takejto piesne. Koncept som si však úplne ujasnil až keď v lete 2015 vládla v rádiách pieseň „Lean On“ od amerických Major Lazer, ktorú považujem za asi naj letný hit vôbec. To bola hlavná inšpirácia, teda aby to bolo letné, ľahké a najmä zvukovo vkusne vyšperkované, “ vraví Stevie Heart.

Stevie sa spojl s jedným z najlepších slovenských hudobných producentov Vladom „Randym“ Gnepom a rozhodli sa piesni z albumu mladého hudobníka „Simple Life“ dať celkom nový šat.

„Vlado „Randy“ Gnepa je špičkový producent z Prešova. Jeho tvorba hovorí za neho a počúvame ju denne z rádií. Spolupracuje napríklad s Linou Mayer alebo Katkou Knechtovou. Bol som si istý, že moju myšlienku bude vedieť najlepšie „preložiť“ práve on. V jeho štúdiu som sa cítil ako doma, takže som mohol naplno popustiť uzdu kreativite. A ešte aj robí fenomenálnu kávu! Zo zvukového a aranžérskeho hľadiska si dovolím tvrdiť, že výsledný produkt je na veľmi vysokej profesionálnej úrovni,“ teší sa Stevie Heart.

Z ich spolupráce vzišiel tanečný love song, ktorý má ľuďom pripomenúť, že zima netrvá večne. Chalani veria, že fanúšikov chytľavý singel poteší.

“Love Pirate“ z môjho albumu „Simple Life“ je asi zo všetkých „štrukturálne najčistejšou“ skladbou, tušil som, že práve s ňou sa bude dať pekne pohrať. Okrem toho aj text je celkom dobrodružný. Je to pieseň o odvahe vydať sa na svoju cestu a o láske. Napokon, kto nemá rád príbehy o pirátoch? A to, že nasadzujem letný singel v zime? Myslím si, že v dnešnej digitálnej dobe nie je až také podstatné, kedy dáte niečo von. Leto 2016 je síce za nami, teraz máme vianočné obdobie, ale koniec koncov – čaká nás leto 2017, že áno?uzatvára Stevie Heart.

Stevie Heart, vlastným menom Štefan Emödi, je 26 ročný umelec z Rožňavy, ktorý sa postupne dostáva do povedomia odbornej aj laickej verejnosti. Nedávno dokonca zabodoval v súťaži mladých talentov Demovnica Rádia FM. Link na originál skladby „Love Pirate“ je tu: https://youtu.be/IwP-7EIbKH0.

Viac informácií o Stevie Heartovi nájdete na facebooku https://www.facebook.com/Stevie-Heart-659091270796720, alebo na webe www.stevieheart.com, kde si môžete tiež objednať jeho album.

Zdroj: PROPAGANDA HOUSE