Sprievodný program Snowboard Festu vyšperkuje tanečná novinka Breakin Blast.

Nielen nadupané štartové pole, ale aj výnimočný sprievodný program! Organizátori akcie Sony Xperia Snowboard Fest 2016 sľubujú 12.-13. februára v stredisku SKI Šachtičky dva dni nabité adrenalínom, hudbou a tancom. Najprestížnejšie snowboardové podujatie na Slovensku je zaradené do prestížnej série World Snowboard Tour.

Po presune do strediska SKI Šachticky, ktoré leží len pár kilometrov od Banskej Bystrice, sa začína aj spolupráca s organizátorom jedného z najlepších tanečných festivalov u nás. Outbreak Europe sa koná v lete za účasti najväčších hviezd breakingu z celého sveta.

SNB-Fest-outbreak-europe14-kleju

Prepojenie oboch akcií mi prišlo zaujímavé, a tak sa priamo na Snowboard Feste uskutoční súťaž Breakin Blast! Dvojhodinová show nabitá tancom a hodnotená renomovanými rozhodcami. Víťaz získa miestenku na veľký letný Outbreak festival,“ prezradil promotér Snowboard Festu Jozef Murín.

Breakin Blast je v programe Snowboard Festu zaradený na piatok 12. februára spolu s ďalšími menami. Medzi DJ-mi bude v netradičnej role aj tanečník Laci Strike či jeden z najlepších hip-hopových producentov a interpretov DJ Jazzy, ktorý má za sebou spoluprácu s menami ako Vec, Skrupo a ďalší…

IMG_2968

Po skončení finále disciplíny Big Air a Best Trick sa v sobotu večer začne after party. Na tej ako najväčšia hviezda zahrá jeden z top československých DJ-ov a producentov DJ Wich! Spolu s ním sa za pultom predstavia DJ Yanko Kral či DJ Haftomas, pre pamätníkov známy aj ako slovenská snowboardová legenda.

V týchto dňoch už naplno beží registrácia pretekárov, medzi prihlásenými sú už jazdci takmer z celej Europy. V stredisku SKI Šachtičky sa po poslednom ochladení naplno zasnežuje, aby sa vytvoril dostatok materiálu na vybudovanie veľkého skoku spĺňajúceho nároky svetovej série World Snowboard Tour.

SNBFest-2015-Strbske-Pleso

Program Snowboard Fest 2016

Piatok 12. februára
Registrácia štartujúcich
12:00 Súťaže, live DJs
16:00 Oficiálny tréning
20:00 hod Brakin Blast
DJ MG, Dj Laci Strike, DJ Jazzy

Sobota 13. februára
10:00 Tréning
12:30 Kvalifikácia
14:00 Semifinále
15:30 Finále Big Air + Best trik
17:30 Vyhlásenie výsledkov
20:00 hod After Party
DJ Wich, DJ Yanko Kral,DJ Haftomas, ale aj: DJ Snovo, DJ UnclePete, DJ Apko

Viac info na www.snowboardfest.sk

Zdroj: Boardcore Agency
Foto©The Legits