Speváčka CHARLI XCX zverejnila novinku Blame It On Your Love. V piesni hosťuje diva Lizzo.

Na nový album necháva  Charli XCX  svojich fanúšikov už dosť dlho čakať. Poslednú nahrávku Sucker vydala v roku 2014. Nedostatok aktivity jej však nemôžeme uprieť. Poslucháčom ponúkla projekty  Number 1 Angel a Pop 2, ktoré označila ako štýlový mixtape, natočila niekoľko skvelých singlov a hosťovala v niekoľkých cudzích skladbách.

Počuť ju bolo napríklad na tracku Dirty Sexy Money producenta Davida Guettu, s kolegyňou MØ nahrala duet na jej album a spolu s Cardi B, Ritou Ora a Bebe Rexha bola členkou komanda, ktoré sa zišlo na ambicióznom singli Girls. Aj naďalej sa venovala vlastnému labelu Vroom Vroom Recordings a podpore zaujímavých nováčikov (napr. dievčenskej skupiny Nasty Cherry).

S vydaním každého singlu After The Afterparty, Boys, 5 In The Morning, Focus, No Angel, Girls Night Out a 1999 sa čakalo na detaily o chystanom albume, ale svojich fanúšikov necháva v neistote. A nič na tom nemení ani novinka Blame It On Your Love. Nechajme sa teda prekvapiť a zatiaľ si užívajme nahrávku, do ktorej si Charli XCX pozvala stále populárnejšiu kolegyňu.  Lizzo je veľmi žiadanou umelkyňou urban scény, kde sa zviditeľnila nielen svojim zjavom. Jej aktuálny singel Truth Hurts z nedávno vydaného albumu Cuz I Love You patrí medzi tridsiatku najpočúvanejších skladieb na Spotify!

Blame It On Your Love v digit. službách: https://WMCZ.lnk.to/BlameItOnYourLove

Zdroj: Warner Music