ŠORTY S EGOM PREMENILI ŽENU NA SUPERHRDINKU! SKLADBA “OUKEJ” SA DOČKALA PREPRACOVANÉHO ANIMOVANÉHO KLIPU

Šorty a Ego sa v novom klipe ku skladbe “Oukej” menia na pohyblivé postavičky. Skladba sa zároveň stala tretím videosinglom z minuloročného Šortyho EP Sám sebou. Povizuáloch k songom Sám sebou a Ešte raz tentokrát aj v animovanom prevedení, o ktoré sa postaral Imrich Kútik. Hudba patrí producentovi Fillipianovi, ktorý sa postaral aj o zvuk singlu.

Skladba Oukej opisuje vzťah medzi mužom a ženou a predovšetkým to, ako najefektívnejšie muž predchádza hádke s jeho polovičkou. Akčné animované video sa nesie viacmenej v anime štýle. Postavami sú žena (superhrdinka) a aj tvor podobný známej postavičke z PokémonaPikachuovi. Novinka Šortyho a Ega vychádza symbolicky na Valentína.

,,Nezvyknem vyhrávať hádky s mojou ženou, a preto sa im snažím vyhýbať čo najviac. Je jasné že sa tomu občas vyhnúť nedá, veď spolu zdieľame život viac ako 6 rokov. Myslím že o ďalšiu hádku si koledujem vydaním tohto tracku haha.

Šorty okrem osobného priznania povedal aj niečo o novej hudbe, ktorá sa už pomaly blíži:

,,Idem si veľmi pomaly, mám čas. Tým, že stále nie sme z pandémie vonku, je náročné aj točiť klipy. Napriek tomu robím všetko pre to, aby som natočil čo najviac klipov z EP Sám sebou, bola by totiž škoda nechať skladby s potenciálom zatratiť. Chystáme sa natočiť video aj ku skladbe Bezo mňa s Lvcasom Dopeom na leto. Mám prichystané aj nové single, ale kým dostanú finálnu podobu, potrvá to ešte pár mesiacov. Ale ako hovorím, nikam sa neponáhľam.

Instagram Šorty – https://www.instagram.com/sortyx/
Instagram Ruka Hore: https://www.instagram.com/rukahore/
Instagram Ego: https://www.instagram.com/egoemo/

Zdroj: RUKA HORE