Soluble Recordings: Írksy talent Daniel Cummins!

Hoci na scéne pôsbí od roku 2007, Daniel Cummins patrí medzi najuznávanejších Írskych producentov.  Ako 19-ročný zaujal jedným zo svojich prvých trackov renomovaného Amerického producenta Marka Farinu ktorý ho následne zaradil na svoju kompiláciu “Live In Tokyo” pre label OM Records. Len niekoľko trackov stačilo tomuto mladému teenagerovi aby si vybudoval pomerne slušné renomé. Hrania a podpory sa jeho tvorbe dostalo od takých mien ako Kerri Chandler, Dennis Ferrer, Miguel Migs, Fish Go Deep, Jon Cutler, Chuck Love, LawnChair Generals  a samozrejme Marka Farinu ktorý Danielov talent objavil ako prvý.

Neskôr v roku 2010 Daniel vydáva svoje debutové EP “No Jack City” na labeli Nordic Trax ktoré remixoval vždy osvedčený JT Donaldson a celý release si opäť vyslúžil aplauz od mnohých uznávaných kritikov.  Je nám potešením privítať Daniela v rodine Soluble Recordings s jeho novým EP “Undergroove”.

Release podporili: Fish Go Deep, Jay West, Claudio Masso, Jevne Miller, Enrique Leon, Javi Bora, Jake Childs, Joan Ribas (Ibiza Global Radio), Rodrigo Laffertt, Reddy Carroll, Tom Pooks, Nick Warren a mnoho ďalších.

Daniel Cummins
Go to Beatport.comGet These TracksAdd This Player

SLBR014

Zdroj: Soluble Recordings
Publikoval: Redakcia GREGI.NET