Society: Už túto sobotu v NuSpirit clube!

1. októbra sa v Bratislavskom NuSpirit klube uskutoční akcia s názvom Society na ktorej vystúpia Damolh33, Facet & Geenko, Sinerich a ako headlinera privítame balkánskeho hosťa z chorvátska Miss Sunshine, ktorú by sme Vám v krátkosti radi predstavili po hudobnej stránke.

Miss Sunshine pôsobí v hudobnom priemysle už viac ako 13 rokov, počas ktorých si vybudovala silné postavenie na scéne minimal techna. Vlastnú sólo tvorbu odštartovala v roku 2009 prvým albumom s názvom Hush! pod záštitou dobre známeho vydavateľstva Monocline records, s ktorým úzko spolupracuje až dodnes. Začiatkom roka 2010 vydáva svoj druhý album vo vydavateľstve Dual Musik pod názvom Sugar Drops, ktorý bol opísaný ako ohromná rafinovane zredukovaná forma elektroniky, ktorá je pritom nehousová. Tento rok úspešne pokračuje ďalej vydaním niekoľkých veľmi úspešných releasov a remixov na labeloch ako sú Lazerslut, Redukt, FVF, Kopfmusic, Eminor atď. Podporu k produckii, ktorá sa niekoľko krát dostala do Top 100 Minimal chart na Beatporte jej vyjadrujú mená ako sú Tim Xavier, Kane Roth, Miro Pajic, Re:Axis, Jan Hendez a Heron prostredníctvom ich remixov, spolupráce a hodnotení.

Hudobný žáner v ktorom našla Miss Sunshine samu seba a vôbec samotnú podstatu svojej kariery je minimal techno s temnou atmosférou, ktorú dotvára použitím vokálov a atmosferických zvukov a je charakteristický tanečnými groovy melódiami. V poslednej dobe začala experimentovať s organickými zvukmy, ktoré ponovom komponuje do svojej tvorby. Svoj štýl vyvíja tak aby išiel spolu s dobou a stále sa snaží pracovať s novými prvkami, ktorými zdokonaluje svoj zvuk.

Vyzdvihnúť by som chcel aj jej osobitý štýl mixovania, použitím konzoly a traktora, ktoré jej umožňujú mixovať štyri kanály naraz. To znamená, že jej sety spočívajú v tom že do prehrávaných trakov pridáva rôzne efekty a slučky, čo im dodáva veľkú pestrosť a tým vytvára úplne nový rozmer.

Svoje vystúpenia predvádza pozdåž celej Európy v krajinách ako sú Nemecko, Anglicko, Francúzsko, Švajčiarsko ale aj Rumunsko a taktiež rodné Chorvátsko. V roku 2010 Miss Sunshine spolu s Viktoriou Rebeka a ich vlastným projektom Queens of Minimal Techno vystupovali po boku JPLS (M_NUS) na ich juhoamerickej tour v Kolumbii.

O jej kvalitách a bohatých skusenostiach značí aj fakt, že pôsobila v Tuborg Green Dj Academy, kde mladým talentom vysvetlovala základné prvky djingu.


https://www.beatport.com/artist/miss-sunshine/60179

https://www.youtube.com/user/sunceb

Line up
22:00 – 23:00 – Sinerich
23:00 – 01:00 – Damolh33
01:00 – 03:00 – MISS SUNSHINE
03:00 – 05:00 – Facet & Geenko

Oficiálny web Society:
www.facebook.com/society party

Society

Zdroj: Society
Publikoval: Redakcia GREGI.NET