Smola a Hrušky: Za všetko ďakujeme našim fanúšikom!

Nehrajú sa na hviezdy, nerušia koncerty z vymyslených zdravotných dôvodov a bijú sa o každý kúsok skúpeho mediálneho priestoru, napriek tomu sa tešia čoraz väčšej popularite a každým koncertom sa to len potvrdzuje.

Smola a Hrušky

Smola a Hrušky pokrstili minulý týždeň v Bratislave svoj nový album Palec hore. Krstnou mamou sa stala Zdenka Predná a spolu s hosťami Rybičky 48, Doctor PP a DNA odohrali nezabudnuteľný koncert s fantastickou atmosférou. „Teší nás záujem o naše koncerty a tvorbu o to viac, keď z každej strany počúvame ako to nejde, ako sa rušia akcie a ako to celé ide do s…..k. Aj preto si nesmierne vážime každého kto si kúpi lístok na náš koncert alebo podporí naše nové CD.“ hovorí spevák a gitarista Smola a Hrušky Spoko Kramár.

Smola a Hrušky

Smola a Hrušky, ktorí patria medzi najobľúbenejšie slovenské kapely v rámci facebooku, sa tešia okrem početnej návštevnosti koncertov na ich prebiehajúcom turné aj vysokej sledovanosti nového klipu Honey Honey, ktorá presiahla hranicu 85 000 užívateľov YouTube. Klip si môžete pozrieť na oficiálnom TV kanáli Smola a Hrušky https://youtu.be/39UXWB_LP6Q.

Smola a Hrušky sa v rámci turné PALEC HORE TOUR 2012 ešte predstavia:
27.04.2012 HOLÍČ R-classic klub
28.04.2012 ČADCA Dom kultúry

Zdroj: Smola a Hrušky
Foto: Katarína Orešanská, Patrik Kollár
Publikoval: Redakcia GREGI.NET