Skvelé správy z Uprisingu, do line-upu pribudol ďalší headliner!

Zimné pokračovanie festivalu Uprising, ktoré sa koná už budúci mesiac 22. novembra v bratislavskom Ateliéri Babylon, má ďalšiu reggae hviezdu v programe. Na Uprising Winter Edition vystúpi aj umelec zo slnečnej Kalifornie, Jah Sun s live kapelou.

Jah Sun, výrazný predstaviteľ americkej reggae scény, má na konte niekoľko medzinárodných hitov a spolupráce s interpretmi ako Gentleman, Alborosie, Sizzla, Chronixx, či Perfect Giddimani, ktorý je ďalším headlinerom tohtoročného zimného Uprisingu.

Jah Sun

Vystúpenie jamajského Perfect Giddimaniho spred dvoch rokov patrilo k tým najlepším v histórii Uprisingu, jeho zostrih si môžete pozrieť na YouTube kanály festivalu.

Obaja headlineri nasvedčujú tomu, že 22. novembra sa zima v Bratislave premení v Ateliéri Babylon na tropické leto s vynikajúcou atmosférou, akú na Slovensku zažijete iba na Uprisingu. Kompletný festival UWE nájdete na www.uprising.sk

Perfect Giddimani

Ak si chcete zaspomínať na váš obľúbený festival, alebo zistiť, ako to na Uprisingu vyzerá, určite si pozrite najnovší Uprising 2013 aftermovie.

Lístky na Uprising Winter Edition sú v predaji v sieti Ticketportal.

https://www.uprising.sk
https://www.facebook.com/uprisingreggaefestival
https://www.facebook.com/events/519135208175804
https://www.uprising.sk/sk/vstupenky.html

Zdroj: Uprising