Skupina Polemic finišuje s novým klipom k pesničke „Tancuj“!

Chalani z Polemicu roztancovali v lete fanúšikov na festivaloch po celom Slovensku! Ich skladba „Tancuj“ dala do pohybu punkáčov, rockerov aj matky s deťmi. Ich tanečné kreácie sa teraz snažia zvečniť vo veselom videoklipe, ktorý práve dokončujú. Novinka „Tancuj“, ktorú predstavili pred prázdninami sa fanúšikom kapely veľmi páči a Polemici veria, že rovnaký úspech bude mať aj videoklip.

Fanúšikovia kapely Polemic tešte sa na nový videoklip! Chalani práve finišujú s veselým videom k skladbe „Tancuj“, ktorú predstavili pred prázdninami.

„Nápad na klip vznikol spoločne pri debate celej kapely a režiséra klipu, ktorým je úspešný Marek Mackovič. Vyzvali sme na koncertoch publikum, aby ľudia na kameru ukázali svoje tanečné umenie.  Sme radi, že mnohí zareagovali pozitívne,“ vraví trúbkar Polemicu Peter „Petko“ Opet.  
Polemic - foto: Táňa Hojčová

Hlavnými hviezdami klipu budú totiž bežní ľudia. Polemici sa tešia, že novinka „Tancuj“ sa fanúšikom páči a veria, že ich nesklamú ani klipom.

„Ľudia sa z pesničky veľmi tešia. Aspoň tak sa to zdá nám, keď sa na nich pozeráme z pódia. Nakoniec táto atmosféra je tiež zachytená v novom klipe. Keď sa Petko spýta počas koncertu ľudí: „Viete, aké je heslo tohto leta?“ Z davu sa zakaždým ozve: „Tancuj!“ Nás to veľmi teší a ďakujeme,“ uzatvára gitarista a spevák Michal „Mickey Mouse“ Novácky.
Polemic - foto: Táňa Hojčová

Polemic hrá v zložení Peter „Petko“ Opet, Braňo „Bejzo“ Bajza, Michal „Mickey Mouse“  Novácky, Peter „Ras Píter“ Šandor, Peter „Pepe“ Huraj, Miroslav „Mireček“ Baričič, Ľubomír „Lubenko“ Horák a Andrej „Šéfko“ Juráš. Teaser k novému klipu k pesničke „Tancuj“ si môžete pozrieť tu: https://youtu.be/-jDRojTb90s. Informácie o koncertoch a ďalších novinkách Polemic-u nájdete na www.polemic.sk alebo na facebooku: https://www.facebook.com/POLEMIC.official, na instagrame: https://www.instagram.com/polemicska/  

 

Zdroj: Propaganda House s.r.o.